کاردانو اکنون سومین ارز دیجیتال است


کاردانو اکنون سومین ارز دیجیتال است


قیمت کاردانو طی 24 ساعت گذشته 27 درصد افزایش یافته است و به رکورد جدید 1.29 دلار رسید. در حال حاضر کاردانو ارز سوم بازار ارزهای دیجیتال است.

کاردانو موج تازه ای از خوش بینی و حجم خرید را در تاریخ 26 فوریه (8 اسفند) دریافت کرد که قیمت آن را به بالاترین سطح جدید 1.29 دلار رساند و این ارز را به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده از نظر سرمایه در بازار قرار داد.

نمودار 4 ساعته کاردانو

نمودار 4 ساعته کاردانو

شتاب حرکت این پروژه در طول ماه فوریه در پی ارتقا Mary در شبکه آزمایشی کاردانو در روز 3 فوریه بیشتر شد. این ارتقا قابلیت قرارداد هوشمند را فراهم می کند و به تبدیل این بلاک چین به یک شبکه چند هسته ای مشابه اتریوم کمک می کند.

آخرین افزایش قیمت کاردانو در حالی اتفاق افتاد که چارلز هاسکینسون، بنیانگذار این کمپانی در توئیتی اعلام نمود که ماری قرار است روز اول مارس روی شبکه اصلی راه اندازی شود.

ADA برای مدت کوتاهی به 1.17 دلار تا قبل از آنکه به زیر سطح 1.00 دلار ریزش کند رسید. پس از آن، حجم معاملات ADA به یک رکورد جدید 12.8 میلیارد دلاری افزایش یافت و به رسیدن قیمت کاردانو به ثبت یک رکورد جدید در تاریخ کمک کرد.

سود باز آتی ADA نیز به 580 میلیون دلار رسید و با پیشی گرفتن از لایت کوین به سومین ارز دیجیتال بازار تبدیل شد. بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro ، در همین حال ، شرایط بازار ADA برای مدتی مطلوب بوده است.

امتیاز VORTECS™ ، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساسات حاکم بر بازار، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

نمودار امتیاز VORTECS™، منبع: Cointelegraph Markets Pro

نمودار امتیاز VORTECS™، منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، امتیاز VORTECS™ برای ADA در تاریخ 25 فوریه به بالاترین امتیاز 79 رسیده است، یعنی حدود 24 ساعت قبل از اینکه قیمت شروع به افزایش 27 درصدی کند و به بالاترین سطح جدید خود برسد.

قابلیت های قرارداد هوشمند ،مولفه اصلی به روزرسانی مری است و انتظار می رود دوره جدیدی از عملکرد برای اکوسیستم کاردانو آغاز شود. برنامه های مالی غیرمتمرکز پس از یکپارچه سازی ، قادر به کار در شبکه و فراهم کردن محل خروجی کاربرانی هستند که به دنبال فرار از هزینه های بالای گس در شبکه اتریوم هستند.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال