فروش تتر


فروش تتر


تتر USDT یک ارز دیجیتال با ارزش یک دلار آمریکا است. ارزهایی که ارزش ثابتی دارند یا به عبارت دیگر یک پشتوانه دارند استیبل کوین می گویند. استیبل کوین ها یک نوع ارز دیجیتال هستند که به منظور کاهش نوسانات بازار اقتصادی طراحی شده و توسط دارایی‌های ذخیره شده مانند دلار و یورو پشتیبانی می‌شود. این ارز این امکان را به کاربران می‌دهد تا ضمن حفظ ثبات قیمت، بتوانند مبادلات خود را در سراسر جهان انجام دهند. محبوب‌ترین و رایج‌ترین نوع استیبل کوین، نوع با پشتوانه پول فیات است. وابستگی ارز دیجیتال به پشتوانه‌اش 1:1 است یعنی هر واحد استیبل کوین با واحد متناظر ارز فیات نظیر دلار پشتیبانی می‌شود  به این ترتیب که برای هر ارز صادر شده، صادرکننده مرکزی (یا بانک) مبلغی از ارز فیات را در اختیار خود نگه می‌دارد که تتر USDT مشهورترین و بزرگ ترین استیبل کوین با پشتوانه پول فیات یعنی دلار است.

معمولاً زمانی که بازار بیت‌کوین و آلت کوین‌ها سیر نزولی پیدا می‌کند، معامله‌گران برای حفظ ارزش دارایی دیجیتال خود به تتر پناه می‌برند. در واقع سرمایه‌گذاران با تبدیل دارایی‌های دیجیتال خود به تتر سعی بر این دارند تا با کاهش ارزش بازار، دارایی آنها کاهش پیدا نکند. امروزه از تتر بجای دلار استفاده می‌کنند در واقع خرید تتر یک راهکار مناسب برای انجام مبادلات تجاری در سراسر جهان قلمداد می‌شود. چراکه شما با خرید تتر خیالتان از بابت نوساناتی که شامل دیگر ارزهای دیجیتال می‌شود راحت است و از طرف دیگر شما یک دلار دیجیتال در اختیار دارید که به سرعت می‌توانید آن را به هر کجای دنیا منتقل کنید. بنابراین اگر شما در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشید قطعا نام تتر به گوش تان خورده است. برای آشنایی با نحوه خرید تتر مقاله ی "خرید تتر" را مطالعه بفرمایید.

اگر به دنبال مطئن ترین راه برای فروش تتر خود هستید ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید. در ضمن برای اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم مقالات " فروش بیت کوین"، "فروش بیت کوین کش" و " فروش اتریوم" را مطالعه بفرمایید.

فروش تتر

 نحوه فروش تتر مشابه روش خرید آن است معمولا افرادی که وارد بازار ارزهای دیجیتال می شوند و تتر یا سایر ارزهای دیجیتال را خریداری می کنند، راه فروش آن را نیز یاد می گیرند. بسیاری از دارندگان ارز دیجیتال تمایل دارند بخشی از دارایی خود را بفروشند، توجه کنید فروش ارز دیجیتال با فروش سایر دارایی های مالی متفاوت است. یکی از مطمئن ترین و آسان ترین راههای فروش ارز دیجیتال، صرافی ارزهای دیجیتال است. البته راههای زیادی برای خرید و فروش وجود دارد که این صرافی های امن ترین روش هستند. توصیه ما به شما این است هیچگاه از سایت های خرید و فروش برای معامله استفاده نکنید زیرا ممکن است شما ارز دیجیتال خود را به کسی بفروشید و نتوانید پولی دریافت نکنید.

صرافی های ارز دیجیتال متعددی در ایران فعالیت می کنند که بیتکس 24 یکی از معتبر ترین صرافی های فعال در ایران است. البته صرافی های معتبر زیادی از جمله بایننس، بیتمکس، بیتفنیکس، کوین بیس وغیره در جهان فعال هستند که اکثرا این صرافی های به دلیل تحریم های مالی برای کاربران ایرانی فیلتر هستند. بنابراین بهترین روش خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران از طریق صرافی های فعال در ایران است که با یک جستجو در اینترنت لیستی از این صرافی ها به شما نشان داده می شود. اما قبل از آنکه صرافی مورد نظر را انتخاب کنید، توجه کنید که از اعتبار و امنیت بالایی برخوردار باشد که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید.

در این صرافی ها معمولا خرید و فروش به صورت Peer to Peer  یا همتا به همتا انجام می شود و شما بدون واسطه می توانید با سایر کاربرها  خرید و فروش کنید.

فروش تتر در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران از سال 98 به رسمیت شناخته شد. بنابراین خرید و فروش ارز دیجیتال همچنین نگهداری آن کاملا قانونی است و صرافی های زیادی در این زمینه در ایران فعالیت دارند. علاوه بر قانونی بودن خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران، استخراج ارزهای دیجیتال یا به اصطلاح ماینینگ نیز در ایران قانونی است اما قبل از آن مستلزم به دریافت مجوزهای لازم و گذراندن مراحل قانونی دارید.

بنابراین شما برای فروش تتر در ایران به راحتی می توانید از طریق صرافی های فعال در ایران اقدام کنید که صرافی بیتکس 24 یکی از معتبر ترین و امن ترین صرافی های فعال در این زمینه است.

فروش تتر در بیتکس 24

همه ی ارزهای دیجیتال در یک پلتفرم معامله نمی شوند و هیچ بازار مرکزی برای معاملات کل ارزهای دیجیتال تشکیل نشده است. در ایران صرافی‌های آنلاین زیادی هستند که می‌توانید از آنها ارزهای دیجیتال شناخته‌شده مانند بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، تتر، ریپل، بیت‌کوین‌کش و … را بخرید یا به آنها بفروشید که صرافی بیتکس 24 یک پلتفرم معاملاتی معتبر ارزهای دیجیتال است که در حال حاضر چهار ارز بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و تتر در این صرافی قابل خرید و فروش هستند. معاملات در بیتکس 24 به صورت 24 ساعته، آنلاین با فروش سریع و واریز آنی انجام می شود و شما می توانید به صورت ریالی ارز دیجیتال خرید وفروش کنید.

همچنین معاملات در این صرافی به صورت Peer to Peer  یا همتا به همتا انجام می شود به این معنی که شما می توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را به طور مستقیم و بدون واسطه خرید و فروش کنید.

در صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به شما ارائه می شود و بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت به صورت اتوماتیک کیف پول برای شما ایجاد می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ئبت نام و احراز هویت در بیتکس 24 مقاله " نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24" را مطالعه بفرمایید. توجه کنید که احراز هویت در  صرافی‌های ارزهای دیجیتال نیز به منظور جلوگیری از جرایمی مانند پولشویی، کلاهبرداری از طریق عدم پرداخت ارز دیجیتال، فرار مالیاتی، دزدی و هک حساب‌های بانکی انجام می‌شود.

همچنین می توانید کوین خود را که از قبل خریداری شده است به کیف پول خود در بیتکس 24 انتقال دهید و اقدام به فروش کنید و ریال دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر مقاله "نحوه فروش ارز دیجیتال در بیتکس 24" را مطالعه بفرمایید.

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش تتر به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.