Wells Fargo بیت کوین را به عنوان بهترین دارایی سال 2020 معرفی کرد


Wells Fargo بیت کوین را به عنوان بهترین دارایی سال 2020 معرفی کرد


غول بانکی Wells Fargo بیت کوین را به عنوان بهترین دارایی سال 2020 است. در گزارش Wells Fargo  بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری بر حسب حدس و گمان نشان می دهد سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال امروزه مانند زندگی در روزهای اولیه طلا 1850 است که بیشتر از سرمایه گذاری بر اساس حدس و گمان بود. بانک Wells Fargo مستقر در سانفرانسیسکو گزارشی منتشر کرد که بیت کوین را به عنوان بهترین دارایی سال 2020 معرفی می کند و همچنین نوسانات این ارز را برای سرمایه گذاران برجسته می کند. در گزارش استراتژی سرمایه گذاری که دیروز منتشر شد، غول بانکی خاطرنشان کرد که بیت کوین (BTC) امسال 170 درصد رشد کرده است و از طلا و شاخص S&P 500 بهتر عمل کرده است. با این حال ، به نظر می رسد ولز فارگو نقشی را که ارزهای رمزپایه در حال حاضر در بازار مالی ایفا می کنند ، نادیده گرفته و می گویدآنها توجه زیادی را به خود جلب می کنند، اما لزوماً پول سرمایه گذاری زیادی ندارند.

در این گزارش آمده است: سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال امروز تقریباً مانند زندگی در اوایل طلا در سال 1850 است که بیشتر از سرمایه گذاری بر حسب حدس و گمان بود.

ولز فارگو خاطرنشان کرد که دارایی های رمزنگاری ممکن است ارزش یک روز سرمایه گذاری را داشته باشد و اضافه کرد که این بانک سال آینده درباره فضای دارایی های دیجیتال بیشتر بحث خواهد کرد. گرچه ولز فارگو گفت که سرمایه بازار رمزنگاری به بیش از 560 میلیارد دلار رسیده است اما سرمایه گذاری در بیت کوین را سفری بی ثبات خواند. طبق داده های AssetDash ، سرمایه بازار بیت کوین تقریباً 350 میلیارد دلار است. تقریباً سه برابر 120 میلیارد دلار سرمایه Wells Fargo در زمان انتشار این مقاله. برخی تخمین های دو هفته پیش حتی سقف بازار دارایی رمزنگاری را بالاتر از غول بانکی JPMorgan بیان کرده است. ولز فارگو خاطرنشان کرد که محدوده بازار کل بازار رمزنگاری اکنون تقریباً 25 درصد از کل S&P 500 است. این گزارش نشان دهنده تغییر تدریجی در موضع موسسه مالی در مورد رمزنگاری از سال 2018 است، زمانی که بانک مشتریان خود را از خرید رمزنگاری با استفاده از کارت های اعتباری Wells Fargo منع کرد. اگرچه این گزارش به دیوانگی بازار رمزنگاری اشاره دارد اما همچنین اشاره دارد که ارزهای رمزنگاری شده احتمالاً پایدار خواهند ماند و می گوید: مدها معمولاً 12 سال طول نمی کشند.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید وفروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی بیتکس 24 مراجعه کنید.