Gold bug می گوید سال 2021 سال بزرگی برای بیت کوین و اتریوم خواهد بود


Gold bug می گوید سال 2021 سال بزرگی برای بیت کوین و اتریوم خواهد بود


به گفته فرانک هولمز Frank Holmes، مدیرعامل مشاوران جهانی ایالات متحده و تحلیلگر برجسته بازارهای بین المللی سال 2021 نه تنها برای طلا بلکه برای ارزهای دیجیتال نیز سال بسیار عظیمی است. هولمز در مصاحبه روز دوشنبه خود با کیتکو نیوز Kitco News گفت که انتظار دارد دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در کنار طلا عملکرد فوق العاده ای داشته باشند. وی معتقد است که این دارایی های دیجیتال به دلیل محرک های ارزش اساسی، از مقبولیت بیشتری برخوردار هستند. در مورد بیت کوین، هولمز بیان داشت که در ادامه روند چند ساله افراد بیشتری دارایی دیجیتال را پذیرفته اند.

"تعداد کیف پول ها و افرادی که بیت کوین را پذیرفته اند از سه سال گذشته در حال افزایش است و یک رشد مداوم و  خوبی دارد."

اگرچه بسیاری در صنعت رمزنگاری بیت کوین را به طلا تشبیه می کنند ، اما هولمز گفت که بیت کوین توسط همان درایورهای کلان شمش تقویت نمی شود. در عوض، سوخت بیت کوین  از  رویداد هاوینگ گذشته که در ماه می رخ داد و پاداش استخراج بیت کوین را از 12.5 بیت کوین به 6.25 بیت کوین کاهش حاصل می شود.

 وی توضیح داد:"اگر فردا ، همه معادن طلا در جهان گفتند که ما قصد داریم عرضه خود را 50 درصدکاهش دهیم ، می توانم اطمینان دهم که طلا 10،000 دلار خواهد شد."  

هولمز نتیجه گیری کرد: " این یک عملکرد تقاضای -عرضه است." پس از هاوینگ در ماه می ، تعداد بیت کوین های تازه استخراج شده به بازار به 900 مورد در روز کاهش یافت  و این عرضه به سرعت توسط موسسات و شرکت های بزرگ جذب شد. در همین حال، اتریوم همچنان از آخرین تحولات مالی غیرمتمرکز یا DeFi بهره می برد. از نظر ارزش کل قفل شده، اکوسیستم   DeFi بیش از 14.6 میلیارد دلار ارزش دارد و اتریوم رکن اصلی فعالیت آن است. بر اساس گزارش CoinMarketCap ، سرمایه بازار کوین های دیفای در حال حاضر 18.2 میلیارد دلار است.

برای طلا هولمز انتظار دارد قیمت ها 400 تا 800 دلار افزایش یابند. وی گفت: " این ما را از 2200 دلار به 2،600 دلار می رساند." معاملات آتی طلا در روز دوشنبه با صعود 26.40 دلاری به 1866.40 دلار هر اونس تروی در بخش  Comex  در بورس کالای نیویورک آغاز شد.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.