7 معامله گر برتر ارزهای دیجیتال که باید در توییتر دنبال کنید!


7 معامله گر برتر ارزهای دیجیتال که باید در توییتر دنبال کنید!


اگر مدت طولانی است که در فضای ارزهای دیجیتال معامله می کنید، یا اینکه تصمیم گرفته اید تازه وارد این بازار شود، معرفی این افراد و دنبال کردن آنها در توییتر می تواند تجربه خوبی در این زمینه در اختیار شما قرار دهد. حتما همه آنها را بررسی و دنبال کنید!

مراد محمود (Murad Mahmudov aka @MustStopMurad)

مراد یک معامله گر بسیار معروف ارزهای دیجیتال از صندوق Adaptive Capital است که یک صندوق ارز دیجیتال است که به طور فعال این ارزها را معامله می کند. مراد به عنوان یک نام مشهور در دنیای ارزهای دیجیتال، بیشتر به خاطر نمودارهایش شناخته می شود، اما همچنین به طور منظم اطلاعات قابل توجهی را به اشتراک می گذارد.

پاتو (PaTo aka @moonshilla)

پاتو که با نام کاربری Moonshila نیز شناخته می‌شود، پاتو مدتی است که یک معامله گر معروف Crypto  Twittr است. پاتو بیشتر به دلیل داشتن نمودارهای تحلیل تکنیکال دقیق با فریم زمان بلند مدت که اغلب با گرافیک پر زرق و برق و سبک امضای نوشتارش همراه است، مشهور است. اما فریب ظاهر نمایشی پاتو را نخورید؛ پاتو واقعاً معامله‌گر قهاری است و به خوبی روندهای قیمتی بازارهای مالی را می‌شناسد. او اغلب فرصت‌های فوق‌العاده خرید و فرصت‌های طلایی شرکت‌های سرمایه را معرفی می‌کند. سوالی که عموما مطرح می‌شود این است که، الان چه کریپتویی را بخرم؟ اگر این سوال برایتان ایجاد شد، سری به صفحه زیر بزنید.

یانگ تیلوپا (YoungTilopa)

یانگ تیلوپا نام جدیدی برای بسیاری از معامله گران ارزهای دیجیتال است. در شبکه‌های اجتماعی همواره  تعداد دنبال‌کننده‌های کم به معنی توانمند نبودن فرد نیست. یانگ تیلوپا اثبات زنده این موضوع است. این تحلیگر نمودارهای بسیار دقیقی دارد و اغلب آنها را با تحلیل لیست سفارشات و نحوه معامله آن دارایی در بازار همراه می‌کند. این تحلیلگر نگاه متفاوتی به بازار دارد و دنبال کردن او و توجه به تحلیل‌ها و نظرات او کمک زیادی به ارتقا مهارت معامله گری شما خواهد کرد.

فیلب فیلب (FilbFilb)

فیلب فیلب احتمالا معروف ترین معامله گر این مقاله باشد. او نه تنها به طور مستمر توئیت می کند، بلکه  فیلب فیلب دارای یک کانال تلگرامی بسیار فعال است که در آنجا بیشتر به شرح تجارت و ایده های خود می پردازد. همچنین، فیلب فیلب گزارش هفتگی و خبرنامه‌ای را به صورت رایگان منتشر می‌کند. نمودارهای وی راهی عالی برای کمک به درک آنچه در بازارها جریان دارد، است.

NebraskanGooner

NebraskanGooner یک کارآفرین ارز دیجیتال و  تریدر اسکالپینگ بسیار ماهری است. او که در هیئت مشاوره تجارت Glassnode است، اغلب معیارهای بسیار جالب زنجیره ای را با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد. او با 32 هزار دنبال کننده، در حال حاضر کاملاً برای خودش معروف شده است اما مطمئناً شایسته خیلی های بیشتر است.

CryptoCred

بدون ذکر CryptoCred نمی توانیم این لیست را تهیه کنیم. برای هر کسی که ارزهای دیجیتال را معامله می کند، چه یک مبتدی یا یک معامله گر باتجربه باشید،  CryptoCred محتوای عالی برای شما دارد. او با داشتن چندین راهنمای معاملاتی و فیلم های تجاری بسیار ارزشمند، احتمالاً مرجعی برای خرید هر معامله گر ارز رمزنگاری شده است که می خواهد چیز جدیدی یاد بگیرد. جدا از این، او همچنین نمودارهای بسیار جالبی را توئیت می کند، بلافاصله به شما کمک می کند عملکرد فعلی قیمت را درک کنید.

D4rkEnergY

 D4rkEnergY یکی دیگر از معامله گران ارز دیجیتال بسیار ماهر است که در Tradingview نام خود را به دست آورد، جایی که نمودار عالی او برای او در میان معامله گران رتبه برتر همه زمان ها قرار گرفت. توییتر او با نمودارهای جالب و تنظیمات عالی تجارت پر شده است.

 D4rkEnergY همچنین در حال حاضر یک گروه تجارت سیگنال های ارز دیجیتال بسیار سودآور را هدایت می کند که Aedge نام دارد. تمام علائم تجاری وی کاملاً مستند و برای دیدن همه در دسترس است.

منبع: beincrypto.com

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال