گری اسکیل به دنبال سرمایه گذاری در آلت کوین ها


گری اسکیل به دنبال سرمایه گذاری در آلت کوین ها


گری اسکیل به دنبال سرمایه گذاری جدید بر روی 23 آلت کوین است. در میان رقابت فزاینده برای سرمایه گذاری در بیت کوین، گری اسکیل در حال بررسی آلت کوین ها برای سرمایه گذاری است.

شرکت گری اسکیل بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال در جهان را در اختیار دارد. ین شرکت بستری برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را برای افراد فراهم کرده است. گری اسکیل با ایجاد صندوق‌های سرمایه‌گذاری در بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک، هوریزن، لایت کوین، استلار، ریپل و زی کش در حوزه رمز ارزها فعالیت دارد.

همزمان با جلب توجه معاملات اولین صندوق ETF بیت کوین در آمریکای شمالی و در کشور کانادا، رقبای جدیدی برای گری اسکیل ظهور می کنند، هرچند که این شرکت به طور قابل توجهی به دنبال سرمایه گذاری در آلت کوین ها است.

در گزارشی آمده است که شرکت مدیریت دارایی رمزنگاری شده متعلق به گروه ارزهای دیجیتال  (DCG) تأیید کرده است که آنها در حال بررسی حداقل 23 دارایی دیجیتال مختلف هستند که عبارتند از:

(AAVE) Aave

  (BAT) Basic Attention Token

Cardano   (ADA)

Chainlink    (LINK)

Compound    (COMP)

Cosmos    (ATOM)

Decentraland    (MANA)

EOS    (EOS)

Filecoin    (FIL)

Flow    (Dapper Labs) (FLOW)

Livepeer    (LPT)

MakerDao    (MKR)

Monero    (XMR)

Numeraire    (NMR)

Polkadot    (DOT)

Reserve Rights    (RSR)

Stacks    (STX)

Sushiswap    (SUSHI)

Synthetix    (SNX)

Tezos    (XTZ)

The Graph    (GRT)

Uniswap    (UNI)

Yearn Finance    (YFI)

دلیل این دور جدید از سرمایه گذاری این است که مشتریان بیشترین بهره را از پرتفوی خود ببرند.

مدیر عامل شرکت گری اسکیل، مایکل سوننشین گفت: "ما با گسترش محصولات خود مشتاق ارائه خدمات بهتر به سرمایه گذاران هستیم. جهان ارز دیجیتال به طور مداوم در حال تکامل است و ما به دنبال شناسایی فرصت های جسورانه، جالب و ابتکاری هستیم که تقاضای سرمایه گذاران ما را برای مواجهه متفاوت با این کلاس دارایی رو به رشد برآورده می کند."

مدیر عامل شرکت مایکل سوننشین تصریح کرد که هیچ انتظاری برای اینکه هر دارایی سرمایه گذاری شده به یک نقطه عطف مهم تبدیل شود، نیست اما این شرکت تصمیم دارد مشتریان خود را به روشی متنوع و موثر به بازار دارایی های دیجیتال متصل کند. اکنون ، هر دارایی قبل تبدیل شدن به یک محصول سرمایه گذاری، تحت یک فرآیند دقیق بررسی قرار می گیرد. این شامل کنترل های داخلی، ترتیب توقیف و ملاحظات قانونی است و به دنبال آن ، اطلاعیه هایی در مورد محصولات جدید سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران ارائه می شود.

منبع: cryptonews.com

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال