پیش بینی پیشکسوت وال استریت در مورد عرضه بیت کوین


پیش بینی پیشکسوت وال استریت در مورد عرضه بیت کوین


ماکس کیزر پیشکسوت وال استریت بحران شدید در عرضه بیت کوین را پیش بینی می کند که موسسات را مجبور به خرید سطوح بالاتر بیت کوین می کند.

او در برنامه ی مصاحبه ی Take The Orange Pill گفت که این روند صعودی بیت کوین در نتیجه ی به وجود آمدن یک گپ بزرگ در نتیجه ی خریداری عظیم بیت کوین توسط موسسات بزرگ پدید خواهد آمد.

طی چند سال گذشته ما شاهد انتقال از حجم جعلی معاملات به حجم واقعی هستیم و حجم ذخایر واقعی در گردش، قیمت نهایی را معین می کند.

من فکر می کنم که به زودی شخصی مانند مایکلر سیلور Michael Saylor و یا یک موسسه سرمایه گذاری با سفارش خرید 10 تا 20 میلیارد دلار بیت کوین وارد بازار می شود و ناگهان قیمت از 37000 دلار به 47000 دلار  و به دنبال آن از 52000 دلار می گذرد.  این اتفاق ممکن است در عرض ده دقیقه رخ دهد ، زیرا بازارها افراد آرام را هیجان زده می کند و این روند تشدید می شود

این روند کمبود عرضه بیت کوین ادامه می یابد تا که وقتی دیگر بیت کوین در بازار برای فروش وجود نداشته باشد. بعد از آن این موسسات مالی تا رسیدن قیمت بیت کوین به سطوح بالا اقدام به فروش نخواهند کرد.  بنابراین من فکر می کنم که در جهش بعدی قیمت، یک گپ بزرگ پدید خواهد آمد. این اتفاق ناگهانی و رو به بالا خواهد بود و پس از رخ دادن این ماجرا، یک داستان بزرگ پدید می آید.

ماکس کیزر همچنین در مورد آینده ی بیت کوین که در آن این رمز ارز به مقبولیت بالایی رسیده است و از شک و شبهه های وارده از سوی بانک های مرکزی جان سالم به در برده است سخن گفت:

 با ادامه ی محدودیت ها و مشکلاتی که بانک های مرکزی برای بیت کوین ایجاد می کنند، آن ها به هیچ راه حل جدیدی نخواهند رسید. آنها خواهند دید که بیت کوین به پیشتازی خود ادامه خواهد داد و هیچ سرمایه ای به سمت آن ها نمی آید و مجبور خواهند شد تا اقتصاد جهانی را چند شاخه کنند. در آینده، یک اقتصاد بیت کوینی در یک جهان بیت کوینی و در یک زندگی بیت کوینی وجود خواهد داشت و در آن مردم زندگی بیت کوینی خواهند داشت و دیگر افراد نیز حاضر خواهند بود.

 

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین به صرافی ارز دیجیتال به صرافی بیتکس 24 مراجعه کنید