پیش بینی زمان شروع فصل آلت کوین ها از دید eToro


پیش بینی زمان شروع فصل آلت کوین ها از دید eToro


eToro پلتفرم محبوب معاملات اجتماعی شروع فصل آلت کوین ها را پیش بینی می کند ایجاد مقاله بر اساس این پیش بینی این پلتفرم سرمایه گذارانی که می دانستند چه زمانی بیت کوین (BTC) و آلت ها را مبادله کنند می توانستند سود خود را به طور قابل توجهی افزایش دهند. چرا که این چالش، تعیین دقیق زمان شروع فصل دلخواه آلت است.

  eToro در آخرین گزارش سه ماهه خود، موضوعات مختلف سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده مربوط به بازارهای گاوی 2020 را تجزیه می کند. همچنین یک بخش کامل را به فصل آلت کوین ها بخشی از چرخه بازار ارزهای رمزنگاری که  یک رالی در برابر دلار و احتمالاً عملکرد بهتر نسبت به بیت کوین است، اختصاص می دهد.

این تحقیق نشان داد که 100 آلت کوین برتر ، اگر به طور مساوی نگهداری شوند، به طور دقیق از بیت کوین تا 18 دسامبر 2020 "یک سرمایه گذاری پر سودتر" محسوب می شوند.   با این حال ، سرمایه گذارانی که می دانستند چه زمانی از بیت کوین به آلت کوین و بالعکس حرکت کنند، می توانستند سود خود را در یک سال دو برابر کنند.

 همان طور که eToro توضیح می دهد: "اگر با بیت کوین شروع به کار کردید ، فقط با دو معوضه در کل سال ، بیت کوین به آلت کوین در ماه می (اردیبهشت) و دوباره به بیت کوین در ماه سپتامبر (شهریور) سودهای 3 یا 4 برابر هر سرمایه گذاری را می توانستید به بیش از 7 برابر برسانید."

 اگرچه eToro اذعان می کند که پیش بینی فصل آلت کوین و بیت کوین بسیار دشوار است اما این تحقیق معیارهای مختلفی را بررسی می کند که ممکن است به سرمایه گذاران کمک کند تا چرخه های بازار را مشخص کنند.

به نظر می رسد حجم نسبی معاملات، فعالیت در شبکه های اجتماعی، لیست کوین های جدید و تعداد مقالات خبری منتشر شده از پروژه های رمزنگاری بر اینکه آیا فصل آلت کوین ها آغاز شده است یا خیر تاثیر ندارد.

 البته، حجم معاملات همیشه راه حل مناسبی نیست، چرا که مشخص نیست که فعالیت معاملات به طور ارگانیک در حال افزایش بوده است یا به دلیل افزایش قیمت می باشد.

 در مورد موضوع فعالیت رسانه های اجتماعی،  eToro از داده های TIE ، یک شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری برای مقایسه حجم توییت آلت کوین ها و بیت کوین استفاده می کند. در این گزارش آمده است: داده ها نشان می دهد که ممکن است فصل آلت با تعداد توییت های مربوط به آنها تعریف شود.

در ادامه آمده است: به نظر می رسد این معیار نه تنها مبادله های ماه می و اکتبر، بلکه به طور بالقوه فصل کوتاه آلت کوین ها  در اواخر فوریه را نیز ضبط می کند.

دوج کوین ارز رمزنگاری شده مبتنی بر meme ، این اواخر  کانون توجه رسانه های اجتماعی است. طبق گزارش TIE ، هفته گذشته ، دوج کوین اولین آلت کوینی بود که از نظر حجم معاملات روزانه از بیت کوین پیشی گرفت.

در مورد لیست های صرافی ها، eToro از داده برای نشان دادن “افزایش آشکار تعداد لیست ها در اواخر تابستان” سال 2020، در همان دوره ای که آلتکوین ها عملکرد بهتری را نسبت به بیت کوین داشتند.

به نظر می رسد که افزایش اخبار منتشر شده به طور مستقیم توسط شرکت های ارز رمزنگاری شده با فصل آلت کوین ها ارتباط دارد. eToro می گوید: این یک امر شهودی است زیرا این مقالات معمولاً مربوط به به روزرسانی پروژه ها و سایر اطلاعیه های بزرگ است.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملات حرفه ای ارزهای دیجیتال