واکنش‌ها به شکست سطح مقاومت 20000 دلاری بیت کوین


واکنش‌ها به شکست سطح مقاومت 20000 دلاری بیت کوین


بیت کوین امروز اوج قیمت جدیدی را ثبت کرد و از 20000 دلار فراتر رفت و بسیاری از اعضای جامعه رمزنگاری را شگفت زده کرد.  امروز، قیمت بیت کوین به بیش از مرز 20000 دلار افزایش یافت، تنها چند هفته پس از آن که بالاترین سطح خود را شکست و به دنبال آن آلت کوین ها نیز اوج جدیدی را تجربه کردند.

 قیمت فعلی بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 22837 دلار است که به بالاترین قیمت خود میزان خود رسیده است.

زک پرنس (Zac Prince)، مدیرعامل پلت فرم وام رمزنگاری BlockFi ، در این خصوص گفت: "همه ما می دانستیم که این اتفاق می افتد، فقط مسئله این است که زمان دقیق را نمی دانستیم. این احساس خوبی است که می توان نتیجه تمام تلاش های که در این صنعت طی چند سال انجام شده است را مشاهده کرد." وی افزود که "هنوز زود است. سال آینده شاهد افزایش قیمت بیشتری خواهیم بود. "

برخی دیگر نیز با نگاه بلند مدت به بیت کوین، از سطوح قیمتی بالاتر خبر می دهند

پیتر اسمیت (Peter Smith)، مدیر عامل شرکت کیف پول بیت کوین Blockchain.com گفت: "از سال 2011 تا 2014 ، سال های آزمایشی برای بیت کوین بود." "از 2014 تا 2017 ، متوجه شدیم که می تواند عملیاتی شود. از سال 2017 به بعد ، بیت کوین به یک امر اجتناب ناپذیر تبدیل شد".

با این حال، برخی از کارشناسان معتقدند که مسیر ساده ای پیش روی بیت کوین نخواهد بود. الكس ماشینسكی (Alex Mashinsky)، مدیر عامل سیستم عامل وام های رمزنگاری Celsius Network ، گفت: "همه چیز آرام می شود، زیرا ما حداقل 6 بار دیگر سطح 20 تا 22 هزار دلار را قبل از آنكه به محدوده 30 هزار دلاری برسیم را می بینیم ."

وی افزود: "من فکر می کنم که در آخر هفته با کم شدن حجم معاملات و یا با یک خبر بد، ما  سطح قیمتی 14 تا 16 هزار دلار را می بینیم"

چه عواملی باعث افزایش قیمت فعلی بیت کوین شده است؟ تعدادی از عوامل در جریان بازار گاوی کنونی بیت کوین نقش دارند. آنها شامل پی پال با افزودن گزینه خرید و فروش بیت کوین، مدیر دارایی دیجیتال Grayscale است که مقدار زیادی بیت کوین خریداری کرده است و سرمایه گذاری شرکت هایی مانند MicroStrategy به طور مستقیم در بیت کوین.

قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 22837 دلار است.

منبع: Decrypt

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال

برای خرید بیت کوین به صرافی آنلاین Bitex24 مراجعه کنید.