هشدار تحلیلگر برتر ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاران بیت کوین


هشدار تحلیلگر برتر ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاران بیت کوین


تحلیلگر ارز دیجیتال Michael van de Poppe روند نزولی بیت کوین را پیش بینی می کند. درواقع پس از آنکه میلیاردر آمریکایی، ایلان ماسک (Elon Musk) از بیت کوین حمایت کرد، این تحلیلگر روند نزولی بیت کوین را پیش بینی می کند. قیمت بیت کوین در روزهای گذشته از 32000 دلار به 38500 دلار افزایش یافت که در نتیجه ی تغییر در بیوگرافی توییتر ایلان ماسک به #bitcoin بود.  این موضوع بر تمام آلت کوین های مهم نیز تاثیر گذاشت. قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 33796 دلار است.

بازار رمزارزها هفته را با معاملات بیت کوین در محدوده کمتر از 35000 دلار آغاز کرد. اما رشد دو رقمی بیت کوین، وضعیت را یک شبه تغییر داد. دقیقاً مشخص نیست که چه چیزی باعث این افزایش قیمت شد اما معامله گران به دو کاتالیزور بالقوه اشاره کرده اند: بزرگترین انقضا بازار آپشن های بیت کوین به ارزش حدود 3.2 میلیارد دلار و ایلان ماسک. اما بسیاری از شرکت های تجاری معتقدند که پامپ قیمت بیت کوین به ایلان ماسک گره خورده است هنگامی که او توییتر خود را به روز کرد تا #bitcoin را در بیوگرافی خود وارد کند و بعد از آن نیز در توئیترش نوشت:  با نگاهی به گذشته، این امراجتناب ناپذیر بود.

 ون دی پوپه در حساب کاربری خود در توییتر به 113500 دنبال کننده خود گفت که تعقیب رالی های بیت کوین براساس رویدادهای خبری بهترین استراتژی سرمایه گذاری نیست.

تنظیم سبد سرمایه گذاری خود نسبت به آنچه ایلان ماسک می گوید یا هر شخص دیگری روش مناسبی برای سرمایه گذاری نیست. در واقع شما باید برای ورود به بازار به روند قیمت در گذشته نگاه کنید.

Michaël van de Popp انتظار دارد قیمت بیت کوین در ماه فوریه به زیر 30000 دلار برسد و احتمالاً قبل از شروع مجدد بازار گاوی در ماه مارس به کمترین حد در محدوده 25000 دلار خواهد رسید.

در کوتاه مدت، من هنوز انتظار یک تصحیح قیمت را دارم ... اما شاهد افزایش قیمت به سمت 38000 دلار بودیم. اما سطح حمایتی 34500 دلار به خوبی عمل نکرد. در بازه زمانی بالاتر ، ما اصلاً تغییر مکان نمی دهیم.

اگرچه ون دی پوپه همچنان در انتظار پتانسیل نزولی بیشتر برای ارز دیجیتال برجسته بیت کوین است ، اما تاجر و تحلیلگر با نام مستعار Capo معتقد است که اصلاح بیت کوین اکنون به پایان رسیده است.

منبع: Dailyhodl

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.

برای اطلاع از نحوه احراز هویت و خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24، مقاله (نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، نحوه واریز و برداشت ریالی در بیتکس 24، نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه کنید.