میزان هلدینگ بیت کوین در حال افزایش است


میزان هلدینگ بیت کوین در حال افزایش است


با افزایش قیمت بیت کوین سرمایه گذاران بیشتری در حال خرید این ارزهستند در حال حاضر داده‌های Glassnode نشان می‌دهد میزان هلدینگ بیت کوین در حال افزایش است.

طبق برخی از داده ها تعداد هولدرهای بیت کوین در حال افزایش هستند. هولدرهای بیت کوین با بیش از ۰.۱ کوین در کیف پول هایشان بیشتر از گذشته هستند.  قیمت بیت کوین نیز افزایش یافته و اکنون به سطح 12000 دلار برای هر کوین رسیده است. با افزایش قیمت بیت کوین تعداد هولدرهای بیت کوین نیز افزایش می یابد.

به گزارشGlassnode ، تعداد آدرس های بیت کوین که بیش از 0.1 سکه دارند (در حال حاضر حدود 1118 دلار) به بالاترین رکورد رسیده است و تعداد آدرس هایی که بیش از 100 سکه دارند (در حال حاضر 1188 میلیون دلار) به بالاترین حد در شش ماه گذشته رسیده است.

از دیروز 19 اکتبر، اطلاعات Glassnode نشان می دهد، 16159 آدرس بیت کوین وجود داشت که بیش از 100 بیت کوین را در اختیار داشتند. این رقم بالاترین سطح شش ماه اخیر است. بالاترین میزان در 8 ژوئن یعنی 16158 بود. همچنین در روز گذشته آدرس‌های بیشتری که حداقل 0.1 بیت کوین داشته باشند ثبت شد. داده های  Glassnode نشان داد که 3،160،057 آدرس حداقل 0.1 بیت کوین را در اختیار داشتند.

بنابراین بازار بیت کوین در این ماه عملکرد خوبی داشته و توانسته خود را از باتلاق حدود 10،500 دلار در ماه گذشته بیرون بیاورد و اکنون به سطح 12000 دلار رسیده است و برای ادامه‌ی روند صعودی گاوها باید از این سطح حمایت کند.

روند صعودی بیت کوین از حدود 7 اکتبر آغاز شد زمانی که قیمت آن 10650 دلار بود و شروع به افزایش کرد و مانند یک بالون به سمت بالا حرکت کرد و به قیمت فعلی خود یعنی 12000 دلار رسید.  
پدرو فبررو (Pedro Febrero)، تحلیلگر اقتصاد کوانتوم، به decrypt گفت هرچه تعداد خریداران بیشتر باشد، احتمال افزایش قیمت بیت کوین بیشتر خواهد بود. با این حال فبررو در مورد برون یابی همبستگی بین قیمت بیت کوین و افزایش تعداد آدرس هایی که بخش قابل توجهی از بیت کوین را در اختیار دارند هشدار داد.  وی گفت: " آنچه من شخصاً فکر می کنم در میان مدت و بلند مدت اتفاق خواهد افتاد و این است که بیت کوین به طور فزاینده ای بین آدرس های کم ارزش دوباره توزیع می شود زیرا قیمت آن در برابر ارزهای فیات (ارز فیزیکی) افزایش می یابد.

منبع: decrypt

برای خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.