مدیر کل TradingView معتقد است که بازار صعودی فعلی کریپتو بر خلاف سال 2017 است


مدیر کل TradingView معتقد است که بازار صعودی فعلی کریپتو بر خلاف سال 2017 است


پیرس کراسبی Pierce Crosby معتقد است که یک تمایز اصلی را دیده است. فضای ارزهای دیجیتال از زمان تاسیس خود در سال 2009 دستخوش بازارهای گاوی و خرسی زیادی شده است. بازار گاوی رمزنگاری در سال 2017 یکی از درخشان ترین زمان ها برای این صنعت بود که میزبان افزایش قیمت دارایی های دیجیتال و رشد آن بود.

بازارهای بلاک چین امروز بر اساس تنظیم، پذیرش و سایر عوامل بسیار متفاوت از سه سال پیش به نظر می رسند. تفاوت روند افزایشی کلان فعلی بازار ارزهای دیجیتال نسبت به سال 2017 چه تفاوتی خواهد داشت؟

 به گفته پیرس کراسبی (Pierce Crosby)، مدیر کل پلت فرم TradingView ، پراکندگی دارایی یک تمایز اساسی است. کراسبی به Cointelegraph گفت: "  نکته کلیدی در اینجا بررسی توزیع حساب ها است، یعنی تعداد کل حساب های دارایی رمزنگاری شده در سال 2017، توزین نامتناسبی در تعداد بسیار کمی از حساب ها وجود داشت، در حالی که اکنون تعداد حساب ها بسیار رشد کرده است Coinbase به تنهایی گزارش می دهد در حال حاضر با بیش از 35 میلیون کاربر در سیستم عامل خود، 11.7 میلیون نفر نسبت به اکتبر 2017 ، بر اساس تعداد حساب ها رشد کرده است. "

کراسبی گفت: "علاوه بر این، من فکر می کنم مردم باید درصد خریدهای شرکت های بزرگ را نیز در نظر بگیرند که به طور معمول یک عامل کمک کننده برای ارزهای دیجیتال بوده است. اکنون علاقه بیشتری نسبت به ارزهای دیجیتال در بین  بازیکنان بزرگ اقتصادی ایجاد شده است. جک دورسی مدیر عامل اسکوئر و شرکت هوش جهانی میکرواستراتژی تنها دو نمونه از قدرت خرید تازه بیت کوین است که در سال 2020 باعث افزایش قیمت بیت کوین شد.

 کراسبی از فناوری به عنوان یک تمایز دیگر بین بازار گاوی فعلی و بازار سال 2017 یاد کرد. "او گفت هزاران برنامه کاربردی در بلاک چین موجود در اکوسیستم ساخته شده است، اینها همچنین نقشی اساسی در ایجاد ثبات قیمت دارند."

رونق بازار مالی غیرمتمرکز در سال جاری به عنوان نمونه ای از این پیشرفت محسوب می شود. بیت کوین اخیراً قیمت تمام شده خود را شکست و از رکورد قبلی خود یعنی 19،892 دلار در سال 2017 عبور کرد. بیت کوین در سال 2020 عمدتا قدرت قیمتی خود را نشان داده است، اگرچه نگرانی های COVID-19 باعث سقوط دارایی در حدود 3600 دلار در ماه مارس شد. از آن زمان به بعد، بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال کلی در حالی که میزبان انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بود، روند صعودی را طی کرد.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.