ماکرواستراتژی دست بردار نیست، یک میلیارد دلار دیگر بیت کوین خریداری کرد


ماکرواستراتژی دست بردار نیست، یک میلیارد دلار دیگر بیت کوین خریداری کرد


ماکرواستراتژی یک میلیارد دلار دیگر بیت کوین خریداری کرد و اکنون 90000BTC دارد. مدیر عامل شرکت ماکرواستراتژی، مایکل سایلور گفت که این شرکت قصد ندارد سرعت خرید بیت کوین خود را پس از خرید یک میلیارد دلار بیت کوین دیگر کاهش دهد.

شرکت غول هوش جهانی ماکرواستراتژی، در 24 فوریه (6 اسفند) با خرید 19452 واحد بیت کوین، کل بیت کوین خود را به 90531 بیت کوین رساند.

این خبر روز چهارشنبه در وب سایت شرکت اعلام شد و هر کوین  52765 دلار خریداری شده است که ارزش آن چیزی بیش از 1 میلیارد دلار است.

مایکل سیلور، گفت که تمرکز شرکت اکنون بر دو چیز است: توسعه نرم افزار تجزیه و تحلیل شرکت و خرید بیت کوین بیشتر.

طی شش ماه از زمان اعلام اولین سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری ماکرواستراتژی در بیت کوین، این شرکت بیش از 4 میلیارد دلار برای دارایی دیجیتال هزینه کرده است. سیلور گفت برنامه ای برای توقف خرید بیت کوین ندارد.

این شرکت اکنون بیش از 90000 بیت کوین را در اختیار دارد و مجدداً بر این باور که بیت کوین به عنوان رایج ترین ارز رمزنگاری شده در جهان، می تواند به عنوان ذخیره ارزش قابل اعتماد عمل کند، تأکید کرد. همچنان ماکرواستراتژی به دنبال استراتژی خود برای دستیابی به بیت کوین با پول نقد اضافی است. مایکل سیلور در این رابطه گفت ممکن است هر از چندگاهی، تحت شرایط بازار ، در معاملات افزایش سرمایه اقدام به انتشار بدهی یا اوراق بهادار با هدف استفاده از درآمد حاصل از خرید بیت کوین اضافی کنیم.

ارزش خرید ماکرواستراتژی بیش از ارقامی بود که پیش از این توسط شرکت اعلام شده بود. قبلا ذکر شده بودکه ماکرواستراتژی قصد خرید 900 میلیون دلار بیت کوین  در 17 فوریه را دارد.

فونگ لو (Phong Le)، رئیس و مدیر ارشد مالی در ماکرواستراتژی ، گفت که خریدهای بیت کوین به افزایش آگاهی از نام تجاری آن به عنوان یک تجارت نرم افزاری کمک می کند، در حالی که همچنین به عنوان نشانه ای از ایمان به شبکه بیت کوین عمل می کند.

وی گفت: "ما معتقدیم استراتژی بیت کوین ما، از جمله هولدینگ بیت کوین و فعالیت های مرتبط با آن در حمایت از شبکه بیت کوین، با افزایش آگاهی از نام تجاری ما و ایجاد فرصت هایی برای امنیت مشتریان جدید ، مکمل تجارت نرم افزار ماست."

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین به سایت صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.