عقب ماندن اتریوم از بیت‌کوین می‌تواند ضعف آلت کوین‌ها را نشان دهد


عقب ماندن اتریوم از بیت‌کوین می‌تواند ضعف آلت کوین‌ها را نشان دهد


با پشتیبانی دیفای اتریوم در تابستان نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری داشت. اما اخیراً که بیت کوین 1000 دلار افزایش یافته و از 12000 دلار به 13000 دلار رسید روند تغییر کرده است.

 به گفته یکی از معامله گران رمزنگاری، آلت کوین ضعف نسبت به بیت کوین را نشان می دهد و اینکه معامله گران رمزنگاری منتظر هستند اتریوم به بیت کوین برسد اما بسیار مشکل است.

سلطه‌گری دیفای به پایان رسیده است

سال 2020عمدتا در مورد اتریوم و جنبش غیرمتمرکز مالی و همه توکن‌های کریپتویی مرتبط بوده است. این کوین‌ها که به عنوان توکن‌های ERC20 با حمایت اتریوم ساخته شده‌اند، با رشد بیشتر ارزش کل قفل شده در برنامه‌های دیفای، به اوج قیمتی رسیدند.

اگر چه در ماه آوریل اتریوم به عنوان برترین دارایی شناخته شد و عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داتشت اما این روند اخیراً معکوس شد، زمانی که غول پرداخت PayPal  حمایت خود را از ارزهای دیجیتال اعلام کرد. اگرچه اتریوم نیز در چهار ارزی که وارد پی پال بودند قرار داشت اما بیت کوین و لایت کوین پیشی گرفتند.

اتریوم عقب نیست تنها نسبت به بیت کوین ضعیف است

امسال اتریوم با رسیدن به رکوردی جدید بیت کوین را شکست داد و از اوج سال ۲۰۱۹ خود نیز فراتر رفت. در حالی که بیت کوین هنوز به اوج سال گذشته‌ی خود نرسیده است و به تازگی به اوجی در همین سال دست پیدا کرده است. اما از آنجایی که اکنون بیت کوین به بالاترین سطح خود رسیده است، اتریوم عقب مانده است و نتوانسته به اوج جدید 2020 برسد.

در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله قیمت بیت کوین 13116 دلار و قیمت اتریوم 395 دلار است و تعداد نهنگ های بیت کوین از آخرین روند گاوی به بالاترین حد خود رسیده است نهنگ های بیت کوین تقریباً 8 میلیون بیت کوین دارند و به نظر نمی رسد عجله ای برای فروش داشته باشند. نمودار اتریوم یک شکست واضح بالاتر از منطقه مقاومت 380-385 دلار را نشان می دهد ، قیمت اتریوم بیش از 400 دلار است. با این حال برای تأیید شکست، منطقه 380-385 دلار باید اکنون به عنوان سطح حمایت باشد. در روزهای گذشته شاهد این هستیم که بیت کوین در حال پیشی گرفتن از سایر ارزهای دیجیتال است.

به گفته‌ی تریدری به نامCold Blooded Shiller ، آلتکوین‌ها عقب نمانده‌اند و تنها شاهد ضعف شده‌اند.

او تریدرهایی که منتظر هستند اتریوم به بیت کوین برسد را با آنهایی که منتظر بودند تزوس به چینلینک برسد مقایسه کرده است. تزوس هیچ وقت شاهد اوج جدیدی نبود، در حالی که چینلینک به ماه رسید. اکنون نوبت بیت کوین است و پس از آن تابستان عالی برای اتریوم و حباب دیفای، ضعف آنها نسبت به بیت کوین دوباره نمایان شده است.

منبع:newsbtc

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.