شکست الگوی مثلث، اتریوم را به قیمت 2000 دلار می رساند


شکست الگوی مثلث، اتریوم را به قیمت 2000 دلار می رساند


اتریوم دومین ارز رمزنگاری شده به یک نقطه عطف جدید دست یافت زیرا قیمت آن برای اولین بار در تاریخ به بالای 1700 دلار رسید. در حال حاضر قیمت اتریوم 1693 دلار است و در این رالی قیمت 29.79 درصد رشد داشت. معامله گران در پی راه اندازی قراردادهای آتی آن در بورس کالای شیکاگو (CME) و چشم انداز بحران عرضه قریب الوقوع ، وارد بازار اتریوم شدند.

همچنین موسسه Grayscale یک شرکت سرمایه گذاری در نیویورک، 70 میلیون دلار اتریوم خریداری کرده است و ارزش کل دارایی های آن را به 4.91 میلیارد دلار رسانده است. همانطور که بازار در طی سال های 2020 خرید بیت کوین را شاهد بوده است و به طور معمول قیمت را بالاتر می برد. اکنون توجه موسسات به اتریوم معطوف شده است.

همچنین ، خرید اتریوم توسط Grayscale نشان دهنده افزایش تقاضای نهادی برای اتریوم است. همانطور که رالی بیت کوین پس از ثبت رکورد بالای 42000 دلار متوقف شد، سرمایه گذاران شروع به مبادله سود خود با توکن با حداکثر پتانسیل بلند مدت کردند. در این دوره اتریوم ، UniSwap ، AAVE و Chainlink سطوح بالای خود را ثبت کردند.

همچنین به دنبال ثبت رکوردی دیگر در قیمت اتریوم، این شبکه شاهد عبور از یک نقطه عطف دیگر نیز بوده است. داده های مرورگر بلاک چین Etherscan حاکی از آن هستند که تراکنش های شبکه اتریوم به مرز 1 میلیارد رسیده است. همچنین اگر نرخ معاملات روزانه ثابت بماند، بلاک چین اتریوم ظرف مدت کمتر از دو سال به رقم 2 میلیارد تراکنش در روز می رسد. کاربران امیدوارند پیش از رسیدن به این رقم، Eth2 آماده بهره برداری باشد.

بریک اوت در حال انجام است

اندیکاتورهای تکنیکال افزایش قیمت بیشتری را برای اتریوم نشان می دهند. اتریوم در حال حاضر یک الگوی مثلث صعودی را تشکیل داده است که دومین حرکت صعودی بزرگ اتریوم در صورت شکست بالاتر از سطح مقاومت الگوی مثلث محقق خواهد شد. الگوهای مثلث صعودی سیگنال های صعودی ادامه دهنده قدرتمند هستند. معامله گران منتظر شکسته شدن قیمت با حجم بالا به بالاتر از سطح مقاومت الگوی مثلث هستند تا موقعیت های طولانی را در سطوح بالاتر قیمت قرار دهند. در حالت ایده آل، می توان هدف صعودی را با اندازه گیری طول میله پرچم محاسبه کرد که با اندازه گیری طول میله الگوی هدف الگوی مثلث صعودی در 2114 دلار قرار دارد.

منبع: newsbtc

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به سایت صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.