سه‌شنبه بیت‌کوین


سه‌شنبه بیت‌کوین


هدف سه شنبه بیت کوین جمع آوری 1 میلیون دلار برای امور خیریه است. سه شنبه بیت کوین یک رویداد خیریه مبتنی بر ارزهای دیجیتال است که به میزبانی The Giving Block برگزار می شود، که هدف آن جمع آوری 1 میلیون دلار برای امور خیریه تا پایان ماه دسامبر است. هدف جمع آوری کمک مالی ، سه شنبه بیت کوین را به یکی از بزرگترین رویدادهای خیریه مبتنی بر رمزنگاری تبدیل کرده است. Giving Block با بیش از 120 سازمان غیرانتفاعی و 30 شرکت بلاک چین مشارکت‌هایی را برای پیشگامی در امر خیرخواهانه تأمین کرده است.

برخی از این شرکت های رمزنگاری عبارتند از: Gemini، Ledger، Blockfolio، Maker، Celsius Network، Flexa و 0X.

آنها همراه با بسیاری از شرکت های دیگر بلاک چین در حال تلاش برای کمک به موسسات خیریه برای جمع آوری کمک های بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه قبل از تعطیلات هستند. خیریه‌هایی که در سه شنبه بیت کوین کمک مالی دریافت می کنند شامل موارد زیر است:

انجمن حمایت از کودکان، انجمن سرطان آمریکا، WaterAid America ، بنیاد آموزش اقتصادی، Stack Up ، مرکز عدالت پلیس و انجمن بچه گرسنه نیست.

بیت کوینرها متعهد به امور خیریه اجتماعی هستند و این یکی از فرصت هایی برای ایجاد تفاوت عملی فراتر از سیستم مالی است. این فرصتی برای کمک به انجمن حمایت از کودکان بی سرپرست یا انجمن های سرطان آمریکا است. کمک مالی شما  می تواند برای تامین آب شیرین در اوگاندا، تهیه وعده های غذایی برای افراد مسن یا یافتن خانه برای حیوانات خانگی در مناطق روستایی آمریکا باشد. بیش از 100 موسسه خیریه در این امر شرکت می کنند.Giving Block  به  Cointelegraph گفت که سه شنبه بیت کوین2020 شاهد رشد 1000 درصدی در سازمانهای غیرانتفاعی است که ارزهای رمزپایه را می پذیرند.  طبق  The Giving Blockهمه موسسات خیریه علاوه بر  بیت کوین می توانند ارزهای دیگری را نیز اهدا کنند.  بیت کوین در مرکز قرار دارد، اما شما می توانید هر رمزنگاری را که هم اکنون در Gemini پشتیبانی می شود، اهدا کنید."

آنها همچنین بر این باورند که سازمان های غیرانتفاعی می توانند با ارائه چنین فرصت هایی به تصویب هر چه بیشتر رمزنگاری کمک کنند.

Cointelegraph نیز در این رویداد شرکت می کند و در حال همکاری با The Giving Block برای تولید مسابقه خیریه Crypto Trivia با شخصیت های برتر در فضای بلاک چین است که در 10 دسامبر برگزار می شود.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.