رشد 10 درصدی اتریوم همزمان با روند افزایشی دیفای


رشد 10 درصدی اتریوم همزمان با روند افزایشی دیفای


اتریوم در 24 ساعت گذشته تقریباً 10 درصد افزایش قیمت داشت و برای اولین بار از سال 2018 تا 520 دلار افزایش یافت. این ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر در مبنای روزانه از بیت کوین پیشی گرفته است اما در مقیاس هفتگی از بیت کوین عقب تر است.

تحلیلگران فکر می کنند ارز رمزنگاری شده در هفته های آینده حتی بیشتر افزایش خواهد یافت زیرا به نظر می رسد روند موجود برای این کوین برتر مثبت باشد.

 جهش بیشتر اتریوم

تحلیلگران معتقد هستند که اتریوم در هفته های آینده با عبور از سطح مقاومت اصلی به بالای 400 دلار می رسد و به سطح 500 دلاری خواهد رسید. یک تحلیلگر اخیراً در رابطه با روند اتریوم اظهار نظر کرد:

" اگر همه چیز خوب پیش رود، فکر می کنید هدف بعدی اتریوم چه قیمتی خواهد بود؟ من شخصاً سطح هفتگی 570 دلار را در نظر دارم. البته اگر شتاب این حرکت به اندازه کافی زیاد باشد، پتانسیل رسیدن به مرز 600 دلار هم وجود دارد. "

این تحلیلگر با اشاره به نمودار اتریوم، معتقد است که اتریوم قرار است به سمت ناحیه مقاومتی 600 دلار حرکت کند. و این جایی است که در نمودار کلان این ارز، مقاومت هفتگی بعدی قرار دارد.

 تحلیلگران دیگر فکر می کنند که اتریوم آزاد است که از سطح فعلی به 800 دلار برسد. اگرچه در این مرحله ، باید دید آیا این انتظارات برآورده می شود یا خیر؟

 به روز رسانی  اتریوم 2.0

اتریوم 2.0 در واقع یک به روزرسانی در شبکه اتریوم است که نوید پیشرفت های چشمگیری در عملکرد شبکه اتریوم را می دهد. یکی از جدیدترین موارد برجسته، شامل تغییر در اثبات سهام (PoS) ، زنجیره بیکن (beacon chain) و زنجیره شارد (shard chains) است. با توجه به اینکه اتریوم یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال روی کره زمین است، جزئیات مهمی در مورد اینکه اتریوم 2.0 به طور واقعی چیست و چگونگی تأثیر آن بر رمزگذاری وجود دارد.

توسعه دهندگان بنیاد اتریوم با ارائه اطلاعات جدید درباره آخرین به روز رسانی در نسخه  اتر 2.0 میگوید: انتظار می رود این به روز رسانی بتواند به حد چشمگیری وضعیت بلاک چین و پیاده سازی اقتصاد توکنی را بهبود ببخشد.

 بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین اخیراً در مورد اقتصاد توکن اتر 2.0 اظهار نظر کرد:

 وی گفت: در این دو سال، مسئله اصلی تثبیت آن چیزی بوده است که تاکنون ساخته ایم. تا آن زمان، پیش بینی می شود مشارکت در اتریوم تاحدی باشد که نقشه راهی مناسب به دست آید و زمانیکه ارتقای شبکه به پایان برسد به جایگاهی خواهیم رسید که شبکه کارآمد و پایدار شده و قابلیت آن را پیدا میکند که به بخشی از مبنای مهم اقتصاد جهانی تبدیل شود.

در واقع تحلیلگران فکر می کنند با افزایش سرمایه گذاران برای خرید سهام اتریوم ، قیمت این ارز بالاتر می رود.

منبع: newsbtc

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال