رائول پال: اتریوم آینه تمام نمای بیت کوین است


رائول پال: اتریوم آینه تمام نمای بیت کوین است


رائول پال پیش بینی می کند که اتریوم در این چرخه به 20000 دلار می رسد.

رائول پال بنیانگذار Real Vision در مقاله Marco Insiders ، می گوید که مدل های وی از جمله قانون متکالف که می گوید ارزش یک شبکه با تعداد کاربران آن ارتباط مستقیم دارد، نشان می دهد که ارزش دارایی رمزنگاری شده براساس پذیرش آن است.

پال می گوید که سقف بازار در بستر قرارداد هوشمند در شبکه بلاک چین اتریوم با تعداد آدرس های فعال آن دقیقاً مانند بیت کوین ارتباط دارد.

پال می گوید همبستگی بین پذیرش و ارزش شبکه اتفاقی نیست. وی توضیح می دهد که توزیع قیمت اتریوم در مقابل تعداد آدرس های فعال آن، عملکرد دقیق بیت کوین را در همان مرحله منعکس می کند. وی خاطرنشان کرد که اتریوم شش سال از بیت کوین کوچکتر است و فعالان بازار باید منتظر شروع اثرات مشابه شبکه باشند.

پال همچنین یک نقطه عطف کلیدی در هنگام دستیابی بیت کوین و اتریوم به 1 میلیون آدرس فعال را بررسی کرده است.  طبق گفته مدیرعامل Real Vision ، رشد اتریوم تقریباً مشابه بیت کوین است البته با 4 سال فاصله. وی بر اساس سیر رشد اتریوم از نظر قیمت و پذیرش، معتقد است که دومین دارایی رمزنگاری شده از بیت کوین پیروی می کند.

کاملا مشابه بیت کوین است. همان چرخه پذیرش بیت کوین را و با همان قیمت ها دنبال می کند و سرعت بازار آن سریعتر در حال افزایش است  که نشان می دهد چرخه پذیرش آن چشمگیرتر است .

اتریوم تقریباً 2 برابر بیت کوین رشد می کند و دقیقاً با همان مکانیزم هدایت می شود. مکانیسمی به نام پلتفرمی برای پول قابل برنامه ریزی و البته قانون متکالف.

برخی از جمله مارک کوبان، سرمایه گذار میلیاردر، معتقدند که پلتفرم دیفای پتانسیل این را دارد که  تحول عظیمی در سیستم مالی در آینده ایجاد کنند و سرمایه گذاری زیادی در پلتفرم دیفای انجام داده است و از آنجا که بیشتر این نوآوری ها بر بستر بلاک چین اتریوم اتفاق می افتد، کوبان معتقد است که اتر (ETH) کم کم به یک منبع ذخیره ارزش بهتر و قابل اعتمادتری نسبت به بیت کوین تبدیل می شود.

همچنین گری اسکیل بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال، نیز در روزهای گذشته توجه خاصی به اتریوم داشته است و 100000 اتریوم خریداری کرد. از این رو، به نظر می رسد که تقاضا برای اتریوم، با افزایش درخواست سرمایه گذاران، رشد داشته باشد، چرا که گری اسکیل، عملیات خود را برای سرمایه گذاران، مجدد از سر می گیرد.

منبع: dailyhodl.com

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال