در حال حاضر درآمد شرکت میکرواستراتژی از بیت کوین بیش از تجارت واقعی این شرکت است


در حال حاضر درآمد شرکت میکرواستراتژی از بیت کوین بیش از تجارت واقعی این شرکت است


با افزایش بیت کوین به 13700 دلار دارایی این شرکت به بیش از میلیون 525 دلار رسید. سرمایه گذاری بیت کوین شرکت هوش تجاری میکرواستراتژی با سود بالغ بر 100 میلیون دلار در حال افزایش است. در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله قیمت بیت کوین 13728 دلار است.

طبق اطلاعات منتشر شده در تاریخ 27 اکتبر توسط محقق رمزنگاری کوین روک (Kevin Rooke)، شرکت میکرواستراتژی از سرمایه گذاری خود در بیت کوین بیشتر از درآمد حاصل از تجارت واقعی خود در سه سال گذشته، از Q1 2017 تا Q2 2020، درآمد کسب کرده است.

داده های روک نشان می دهد که 38.250 دارایی بیت کوین شرکت هوش تجاری ارزش تقریبی 425 میلیون دلار در زمان خرید در ماه های آگوست و سپتامبر داشته است و در طی افزایش قیمت اخیر به 13745 دلار بیش از 525 میلیون دلار ارزیابی شده است. به گفته این محقق، میکرو استراتژی در سه سال و نیم گذشته فقط 78 میلیون دلار درآمد خالص از طریق فعالیت های تجاری خود کسب کرده است.

Source: Kevin Rooke

منبع:  Kevin Rooke

مایکل سایلور(Michael Saylor)، مدیر عامل شرکت در مورد آخرین گزارش سه ماهه شرکت گفت: "تصمیم اخیر ما برای تبدیل بیت کوین به عنوان دارایی ذخیره اصلی خزانه داری ما آخرین نمونه از پذیرش میکرواستراتژی از فن آوری های مجازی است. خرید 425 میلیون دلار بیت کوین در طول سه ماهه امکان بازگشت سرمایه بیشتری را نسبت به نگه داشتن دارایی ایجاد کرد و باعث افزایش دید کلی میکرواستراتژی در بازار شده است."

شرکت میکرواستراتژی در ابتدا 21454 بیت کوین را در ماه آگوست با قیمت 250 میلیون دلار خریداری كرد و ارز رمزنگاری شده را به عنوان دارایی اصلی ذخیره خود در نظر گرفت. پس از سرمایه گذاری اولیه ، این شرکت 16796 بیت کوین اضافی به قیمت 175 میلیون دلار خریداری کرد. اگرچه این شرکت دارایی های دیجیتال را برای اولین بار در سه ماهه سوم 2020 به گزارش مالی سه ماهه خود اضافه کرد اما همچنین از دست دادن خالص 14.2 میلیون دلار درآمد حاصل از فعالیت های تجاری خود خبر داد. میکرواستراتژی در آینده اعلام کرد ، بسته به سیاست ذخیره خزانه داری، بیت کوین بیشتری خریداری یا می فروشد.

مایکل سایلور در هفته های گذشته بعد از سرمایه گذاری اولیه 425 میلیون دلاری میکرواستراتژی، از بیت کوین به عنوان یکی از معدود "شبکه های دارایی رمزنگاری" ظاهراً از یک ذهنیت حداکثری استقبال کرده است.

منبع: Cointelegraph

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.