خرید 150 میلیون دلار بیت کوین توسط شرکتMarathon


خرید 150 میلیون دلار بیت کوین توسط شرکتMarathon


شرکت استخراج رمزنگاری Marathon در نوادا 150 میلیون دلار در بیت کوین سرمایه کرد. ماراتن امروز اعلام کرد که بیش از 4812 بیت کوین (BTC) را به قیمت 150 میلیون دلار از طریق گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک خریداری کرده است زمانی که قیمت متوسط 31168 دلار برای هر کوین بوده است.

Merrick Okamoto، مدیر عامل این شرکت، خرید بیت کوین را استراتژی بهتری نسبت به نگه داری دلار آمریکا دانست. این حرکت را می توان مشابه خرید بیت کوین توسط شرکت ماکرواستراتژی Microstrategy دانست. این شرکت ابتدا در سال گذشته 425 میلیون دلار بیت کوین خرید و بعد از آن بیت کوین های بیشتری خریداری شد.

Merrick Okamoto  در این رابطه گفت: با خرید 150 میلیون دلار بیت کوین، ما روند ساخت ماراتن را به عنوان گزینه واقعی سرمایه گذاری برای افراد و موسساتی که به دنبال قرار گرفتن در معرض این کلاس دارایی جدید هستند، تسریع کرده ایم.

 این شرکت در تلاش خود برای تبدیل شدن به بزرگترین استخراج کننده بیت کوین در آمریکای شمالی ، با نصب Whatsminer M30S + ASIC در ماه ژوئن و خرید 10000 دکل Antminer S-19 در ماه اکتبر ، فعالیت های خود را به طور قابل توجهی گسترش داد. اوکاموتو گفت که ماراتن انتظار دارد تا پایان سه ماه اول سال 2022 بیش از 100000 استخراج کننده یا ماینر را راه اندازی کند.

مدیر عامل شرکت گفت: "اگر همه ماینرها امروز کار می کردند ، براساس نرخ دشواری فعلی شبکه بیت کوین ، تقریباً 55-60 بیت کوین در روز تولید می کردیم."

با این حال اگر ما پول های نقد در دستانمان را در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم، به طور خالص و درست، پتانسیل  سرمایه گذاری را به واقعیت، تبدیل می کنیم.

 این شرکت استخراج ارزهای دیجیتال، این ارز را در کف قیمتی خریداری و پس از اعلام خبر، بیت کوین به بالای 34000 دلار بازگشته است. در زمان نگارش این مقاله ، قیمت بیت کوین 34461 دلار است که در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر بیت کوین وضعیت نسبتا راکدی دارد، قیمت اتریوم و بازار تجمعی آلت کوین ها عملکرد بسیار خوبی دارند. به نظر می رسد که سرمایه گذاران با خروج از بیت کوین و سرمایه گذاری در دارایی هایی که هنوز ارزش واقعی آنها مشخص نشده است، در مسیر پر ریسکی قدم می گذارند.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین یه صرافی بیتکس 24 مراجعه کنید.