حجم معاملات در صرافی بایننس به بالاترین میزان خود رسید


حجم معاملات در صرافی بایننس به بالاترین میزان خود رسید


در حالی که بیت کوین در حدود 1000 دلار از قیمت بالقوه خود یعنی 19،891 دلار در دسامبر 2017 فاصله دارد، معاملات در صرافی ارز دیجیتال بایننس نیز با بیش از 37 میلیارد دلار حجم در 24 ساعت گذشته، به اوج جدیدی رسید. همچنین قیمت بیت کوین در صرافی کوین بیس (Coinbase) به 19،469 دلار رسید و بالاترین سطح از زمان اوج قیمت در دسامبر 2017 (دی 96) تاکنون را ثبت کرد. در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین 19253 دلار است.

نام "Binance" بر اساس ترکیبی از کلمات binary و finance ساخته شده است. خدمات مبادله ای در سال 2017 راه اندازی شد. این صرافی استانداردهای بالایی از نظر امن و قابل اعتماد بودن را دارد و توان پردازشی بالایی را با ظرفیت پردازش حدود 1.4 میلیون سفارش در ثانیه ارائه می دهد و امکان خرید وفروش بیش از 150 کوین، از جمله کوین های معروف مانند بیت کوین ، اتریوم، لایت کوین وغیره جود دارد و از توکن BNB بومی خود پشتیبانی می کند و این لیست همچنان در حال رشد است.

 بر اساس داده های CoinMarketCap ، حجم معاملات روزانه بایننس اکنون به 37291،444،117 دلار رسیده است که در 24 ساعت گذشته 40.5 درصد افزایش داشته است. هفته گذشته، سایت تجزیه و تحلیل 25 میلیارد دلار حجم معاملات برای بایننس گزارش داد.

 علاوه بر این، طبق گزارش سایت تجزیه و تحلیل Crypto Glassnode ، نرخ سود آتی بیت کوین برای بایننس به بالاترین رقم 1.17 میلیارد دلار رسید.

این افزایش با پرایس اکشن صعودی دارایی های رمزنگاری همراه بوده است. قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله بیش از 19100 دلار است که از دیروز 4 درصد افزایش یافته است، اتریوم در هفته گذشته بیش از 25 درصد رشد کرده و به 605 دلار رسیده است و دیروز ریپل به بالاترین قیمت سالانه 0.73 دلار رسیده است. بعد از بیش از دو برابر شدن در یک هفته.

 در حالی که این صرافی بیش از هر زمان دیگری فعالیت تجاری دارد، این کار را بدون کاربران ایالات متحده انجام می دهد. چندین کاربر توییتر مستقر در ایالات متحده با ارسال ایمیلی ازطرف بایننس که به آنها اطلاع داده‌اند14 روز فرصت دارند حساب های خود را ببندند. گزارش شده است که صرافی گفته است در صورت عدم برداشت از کلیه وجوه قبل از مهلت مقرر، حساب ها قفل می شوند. بایننس برای کاربران ساکن ایالات متحده از سپتامبر 2019 محدود شده است.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی بیتکس 24 مراجعه کنید.