تحلیلگران معتقدند هیچ دلیلی برای خرسی شدن بازار بیت کوین وجود ندارد


تحلیلگران معتقدند هیچ دلیلی برای خرسی شدن بازار بیت کوین وجود ندارد


به گفته تحلیل گران بیت کوین با کمترین نشانه های توقف در یک بازار گاوی قرار دارد. به دنبال اخبار اوایل این هفته مبنی بر خرید 1.5 میلیارد دلاری تسلا ، بیت کوین در طی 24 ساعت گذشته مقدار کمی تا50000 دلار فاصله داشت.

خانم چدز (Cheds)، یکی از تحلیلگران و معامله گران ارزهای دیجیتال در توییتر خود بیان کرد "با وجود افزایش قیمت بیت کوین در طی چند ماه گذشته به بیش از 100 درصد نسبت بالاترین قیمت خود در سال 2017 نزدیک به 20000 دلار ، فکر می کند که این سناریوی بیت کوین همچنان صعودی است."

همچنین بیان کرد:من فکر می کنم که بسیاری از مردم به دنبال یک اوج محلی هستند یا شاید دلایلی برای یافتن این اوج چون قیمت تا کنون رشد بسیار سریعی داشته است.” خانم چدز یک تحلیلگر دارای مدرک CMT سطح ا است که  یک سطح خاص از تخصص در تحلیل تکنیکال است.

بیت کوین در دسامبر سال 2020 بالاترین رقم خود را در 19892 دلار شکست. در ژانویه 2021 ، بر اساس داده های TradingView ، بیت کوین  به 41981 دلار افزایش یافت. پس از پولبک جزئی، بیت کوین در 11 فوریه به 48911 دلار رسید.

چدرز گفت: "از نظر من گاوها هنوز كنترل كامل بر بازار دارند و هر روز اخبار بیشتری درباره ی پذیرش و تقاضای بیت کوین توسط سازمان ها به دست می آوریم و این بیش از هر چیز نیروی محركی برای بیت کوین خواهد بود."

فضای رمزنگاری در میان موجی از جریان اصلی سرمایه گذاری بازیگران بزرگ بازار بیت کوین قرار گرفته است. جدا از تسلا ، مایکرواستراتژی بیش از 1 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است، در حالی که تعدادی دیگر نیز با سرمایه گذاری های مختلف، البته مقادیر کمتری را به دارایی های دیجیتال اختصاص داده اند.

چدز توضیح داد: "اگر فکر می کنید قیمت بیت کوین به دلیل ETF کانادا یا سال جدید چینی کاهش یابد، این را بدانید که شما تنها به دنبال بهانه ای برای فروش دارایی دیجیتال خود هستید."

 CryptoWendyO، تحلیلگر رمزنگاری در توییتر به Cointelegraph گفت: "دیروز ما شاهد یک کندل روزانه ی تاریخی دیگر در 49000 دلار بودیم. بیت کوین در حال حاضر در تلاش تا 50000 دلار را تاچ کند که اجتناب ناپذیر است، اما من در تعطیلات آخر هفته در ناحیه 44700 دلار محتاط خواهم بود مگر اینکه یک توئیت Bitcoin# توسط ایلان ماسک دریافت کنم که در این صورت قیمت، 54000 دلار را خواهد دید."

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال