تحلیلگران: بیت کوین به زودی به سطح 14000 دلاری برخورد خواهد کرد


تحلیلگران: بیت کوین به زودی به سطح 14000 دلاری برخورد خواهد کرد


بیت کوین ارز دیجیتال شماره یک جهان طی چند روز گذشته افزایش قیمت داشته است و به نظر می رسد قیمت این دارایی هر لحظه بیشتر و بیشتر می‌شود.

 بیت کوین در اواخر سال 2020 در حال انفجار است.

بیت کوین در روزهای گذشته از مرز 12000 دلار عبور کرد و در حدود 12700 دلار معامله شد که بالاترین نقطه در طی یک سال گذشته است. آخرین باری که بیت کوین دراین سطح معامله شد اواخر آگوست بود. اگر قیمت بیت کوین طی چند روز آینده به زیر 12460 دلار نرسد احتمال رالی قیمت به 14000 دلار را افزایش می‌دهد.

 این بار اما اوضاع کاملاً متفاوت است. بیت کوین بار دیگر اوج گرفت و از موقعیت 12900 دلاری فراتر رفت. و در حال حاضر به سطح 13000 دلار رسید. در حقیقت، بسیاری ادعا می کنند که سرمایه گذاران باید منتظر باشند به زودی بیت کوین به سطح 14000 دلار برسد.

 جهش ناگهانی بیت کوین به دنبال اخباری است که PayPal  (یک شرکت پرداخت آنلاین) به مردم اجازه می دهد از ارز رمزنگاری شده به عنوان راهی برای پرداخت کالاها و خدمات استفاده کنند. این اولین باری است که این پلتفرم چنین اقدامی را امکان پذیر می کند و توجه گسترده سرمایه گذاران و معامله گران در همه جا را جلب می کند.

 کنستانتین کوگان، مدیر عامل شرکت دارایی های دیجیتال (Wave Financial) در مصاحبه اخیر اظهار داشت:

 سال 2020 به سرعت در حال تبدیل شدن به سال پذیرش ارزهای دیجیتال است و ما سال 2021 را سال تصویب جریان اصلی می دانیم. همه اینها برای قیمت بیت کوین صعودی است و می توان تصور کرد که بیت کوین یک روند صعودی قوی باقی بماند. ما معتقدیم قیمت پایان سال بیش از 14000 دلار به راحتی قابل دستیابی است زیرا بازار همه اخبار مثبت را به طور کامل جذب نکرده است.

 همچنین با توجه به ارتباط زیاد اخیر دارایی رمزنگاری با بازارهای سهام ایالات متحده، دیدن اینکه هرگونه اخبار مربوط به بسته محرک مالی در ایالات متحده بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد نیز جالب خواهد بود. سرمایه گذاران باید 14000 دلار به عنوان هدف بعدی در نظر بگیرند، سطحی که از ژوئن 2019 مشاهده نشده است.

برخی اطمینان دارند که خوش شانسی بیت کوین دوام خواهد داشت و آن را به ماههای آخر سال 2017 نزدیک می کند. نایجل گرین مدیر اجرایی گروه deVere اظهار داشت:

 این حس مثبت وجود دارد که ما یک صعود قیمت مشابه با پایان سال 2017 را تجربه کنیم.

منبع: livebitcoinnews.com

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.