تا سال 2026 یک میلیارد نفر پس انداز خود را در تلفن همراه خود ذخیره می کنند


تا سال 2026 یک میلیارد نفر پس انداز خود را در تلفن همراه خود ذخیره می کنند


میلیاردها نفر بیت کوین را به عنوان پس انداز برای 5 سال آینده انتخاب می کنند. مایکل سیلور مدیرعامل ماکرواستراتژی پیش بینی کرد بیت کوین روش انتخابی پس انداز برای یک میلیارد نفر در تلفن های خود تا سال 2026 خواهد بود.

در 23 فوریه (5 اسفند)، مایکل سیلور در مصاحبه ای با CNBC ، كه شركت وی بیش از 70000 بیت کوین دارد، به حمایت از بیت کوین ادامه داد و آن را "شبکه پولی دیجیتال غالب" خواند.

اظهارات مایکل سیلور یک روز پس از اظهارات جانت یلن (Janet Yellen)، وزیر خزانه داری ایالات متحده بود که بیت کوین را "ناکارآمد" توصیف کرد، اظهار نظرهایی که با افت بیش از 20 درصدی بیت کوین از بالاترین رقم 58300 دلار همراه بود.

وی به بخش Squawk Box CNBC گفت: "داستانی که در اینجا روایت نمی شود این است که بیت کوین یک فناوری مترقی برابر است." وی افزود: ما می خواهیم روزی را ببینیم كه 7 تا 8 میلیارد نفر یك شمش طلای دیجیتال روی تلفن خود دارند و آنها از آن برای ذخیره كردن پس انداز زندگی خود با آن استفاده می كنند.

در ادامه، او به مسابقه 12 ساله بیت کوین برای تبدیل شدن به یک دارایی تریلیون دلاری اشاره کرد که دو تا چهار برابر سریعتر از غول های فناوری مانند آمازون ، گوگل و اپل به ارزش بازار 1 تریلیون دلار رسید.

بنابراین ، جهان به این فناوری بزرگ نیاز دارد ، و من فکر می کنم شما می توانید انتظار این را داشته باشید که  طی پنج سال آینده یک میلیارد نفر دارایی خود را در این کیف پول  ذخیره کنند در اصل یک حساب پس انداز روی یک دستگاه تلفن همراه خودشان داشته باشند.  آنها همچنین می توانند از چیزی مانند بیت کوین استفاده کنند. وی همچنین افزود: بیت کوین شبکه غالب دیجیتالی پولی است.

همچنین تحلیل گران معتقدند دارایی های تسلا در بیت کوین دو برابر خواهد شد.

مایکل سیلور همچنان به خرید بیت کوین ادامه می دهد. آخرین خرید آن 900 میلیون دلار بود.

در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین 50494 دلار است و توانست سطح مقاومت 50000 دلاری را بشکند و به نظر می رسد در تلاش است تا روند صعودی دیگری را آغاز کند. در واقع در حال حاضر بیت کوین بالاتر از تراز 50000 دلار در حال معامله است. اما برای افزایش مجدد و رسیدن به تراز 58000 دلار باید به بالای سطح مقاومتی 52000 دلار نفوذ کند. به همین ترتیب، در اکثر آلت کوین‌های مهم نیز شاهد بازیابی مداوم قیمت هستیم.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

برا خرید و فروش بیت کوین به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.