بیت کوین کش با شروع هارد فورک 1.6 میلیون دلار از دست داد


بیت کوین کش با شروع هارد فورک 1.6 میلیون دلار از دست داد


از 1 نوامبر بیش از 300 میلیون دلار بیت کوین کش از طریق مبادلات ارسال شده است، در حالی که دارایی های تحت مدیریت در صندوق رمزنگاری Bitcoin Cash Trust کاهش یافته است. در واقع پس از اعلام هارد فورک بیت کوین کش این دارایی رمزنگاری در 15 نوامبر، 1.6 میلیون دلار کاهش یافته است. طبق داده های Coin Dance ، شبکه بیت کوین کش اکنون به دو بلاک چین تقسیم شده است. در حال حاضر، به نظر می رسد اقدام ماینر به نفع جامعه  Bitcoin Cash یا BCHN است. استخرهای بایننس مسئول استخراج بلوک 661،647 بود، آخرین بلوک مشترک قبل از هارد فورک. در زمان انتشار این مقاله، ماینرها تقریباً 27 بلوک برای BCHN و هیچ بلاکی برای Bitcoin ABC یا BCHA استخراج کرده اند.

 از زمان اعلام هارد فورک در 15 نوامبر، کاربران رمزنگاری معمولاً بیت کوین کش بیشتری از طریق مبادلات ارسال می کنند و بیش از 300 میلیون دلار از رمزها را در ماه نوامبر مبادله کردند. در حالی که Grayscale در آن زمان به ظاهر به سهام BCHG خود افزوده است، ارزش دارایی های تحت مدیریت در Bitcoin Cash Trust آن کاهش یافته است. طبق به روزرسانی های منتشر شده به حساب توییتر مدیر صندوق رمزنگاری، این شرکت 46.8 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت Bitcoin Cash Trust در روز جمعه داشته است که 1.6 میلیون دلار از 9 نوامبر افت داشته است.

 پس از اینکه BCHA طرح تامین مالی طرح های زیرساختی (IFP) را ارائه کرد، این هارد فورک با اختلاف نظری عمده بین دو کلاینت Bitcoin Cash ABC (BCHA) و Bitcoin Cash Node (BCHN) همراه شد. به موجب این طرح ، 8 درصد مالیات بر درآمد ماینرها تعلق می گیرد که این بودجه مجدداً به سمت توسعه شبکه هدایت می شود. طرفداران BCHN اصرار دارند که این قانون نیازی نیست، ادعا می کنند که می توانند زنجیره بلاک را بدون این مالیات توسعه دهند. سلطه BCHN علاوه بر حمایت جامعه نشان می داد که فورک به عنوان بلاک چین غالب ظاهر می شود.

 در حالی که قیمت بیت کوین کش از زمان اعلام فورک نوسانات زیادی را تجربه کرده است، در 23 اکتبر به بیش از 276 دلار افزایش یافت و پس از آن زمان سقوط بیش از 26 درصدی در اوایل سپتامبر را تجربه کرد، به طور کلی بین یک 230 دلار تا 280 دلار در حال نوسان است. بیت کوین کش در حال حاضر با 245.87 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 4 درصد کاهش یافته است. در زمان نوشتن این مقاله قیمت بیت کوین و بیت کوین کش به ترتیب 16105 دلار و 251 دلار است.

منبع: Cointelegraph

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی بیتکس 24 مراجعه کنید.