بیت کوین از نظر آدرس های فعال جهش بزرگی را مشاهده می کند


بیت کوین از نظر آدرس های فعال جهش بزرگی را مشاهده می کند


تعداد آدرسهای فعال در بلاک چین بیت کوین در روزهای گذشته به 1.18 میلیون رسید در واقع به همان میزانی رسید که در سال 2017 به اوج تاریخی 20000 دلار دست یافته بود. همانطور که توسط هانس هاوج (Hans Hauge)، رئیس استراتژی کوانتومی در مدیریت دارایی Ikigai اشاره شده است، افزایش روزهای گذشته هفتمین اوج آدرس فعال در تاریخ بیت کوین بود. منظور او از داده های سایت رمزنگاری Coin Metrics  بود.

 وی گفت: " آدرس های فعال بیت کوین که دیروز مورد استفاده قرار گرفت، به طور دقیق 1،188،873 بود که این هفتمین رتبه برتر آدر س های فعال در طول تاریخ بیت کوین است. در واقع، تعداد آدرس های ارسال کننده به بالاترین سطح 836،08 در تاریخ رسیده است."

تعداد آدرس های فعال فقط 101000 کمتر از بالاترین رقم آدرس فعال بیت کوین یعنی 1.29 میلیون آدرس که در 14 دسامبر 2017 مشاهده شد، است. سه روز قبل از اینکه قیمت بیت کوین در حدود 20000 دلار باشد.
هاگ افزود که تعداد آدرس های ارسال کننده بیت کوین در روز گذشته با بالاترین رقم در 836000 آدرس قرار گرفت. این امکان وجود دارد زیرا یک آدرس بیت کوین می تواند بیت کوین را به چندین آدرس ارسال کند.
با وجود این فعالیت، کارمزد معاملات بیت کوین همچنان پایین است. در حالی که کارمزدها در ابتدای این ماه افزایش یافت، متوسط ​​کارمزد ها اکنون 6.7 دلار است که خیلی دور از  کارمزدهای سال 2017 است که برای هر معامله به طور خلاصه تا 55 دلار افزایش یافت.

شبکه بیت کوین نه تنها در حال فعال شدن است، بلکه افزایش قیمت بسیاری از دارندگان بیت کوین را در فضای سبز قرار داده است. طبق Coin Metrics ، در تاریخ 4 نوامبر ، 98 درصد از آدرس های بیت کوین سود داشتند. در حدود 14000 دلار. از آنجا که قیمت فعلی حتی بیشتر از 15200 دلار است، ممکن است اکنون این آمار به سمت 99 درصد پیش رود.

 کوین متریک در ایمیل هفتگی خود نوشت: "در تاریخ 4 نوامبر درصد سود معاملات هزینه نشده بیت کوین (UTXO) برای اولین بار از دسامبر 2017 به 98 درصد رسید."

 این معیار در هنگام انتقال بیت کوین در گذشته، در مقایسه با قیمت فعلی، قیمت بیت کوین را بررسی می کند و این می تواند نشانه ای از این باشد که آیا دارندگان قصد فروش دارند. درصد بالایی از سود UTXO به طور بالقوه نشان می دهد که فشار فروش نسبتاً کمی وجود دارد زیرا خطر کاپیتولاسیون کم است.

منبع: decrypt

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.