بلومبرگ: پیروزی بایدن در انتخابات برای بیت کوین خوب و برای دیفای بد است


بلومبرگ: پیروزی بایدن در انتخابات برای بیت کوین خوب و برای دیفای بد است


پیروزی جو بایدن در انتخابات ممکن است سبب ضرر بازار شود. بلومبرگ ادعا می‌کند که دولت بایدن ممکن است همان رویه غیرمتمرکز را در تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال نداشته باشد. آخرین خبرنامه رمزنگاری بلومبرگ ادعا می‌کند که انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده تصویب جریان اصلی بیت کوین را شامل شود، از جمله تصویب بالقوه صندوق قابل معامله در بورس می‌شود. علاوه بر این به سیاست‌های دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مورد رمزنگاری به عنوان غیر متمرکز اشاره شد: "از نظر ما یک ریاست جمهوری بالقوه جو بایدن باید از افزایش بیشتر قیمت بیت کوین استقبال کند. رهبری جدید ممکن است سیاست عملی دولت ترامپ را تغییر دهد  که به ضرر بازار است و شانس ایجاد ETF (صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس یا به اختصار ETF  نوعی از اوراق بهادار است که خود شامل مجموعه‌ای از اوراق بهادار مانند سهام است که اغلب تابع شاخص‌های معین بازار سرمایه به حساب می‌آیند.) را بهبود بخشد."

وزارت دادگستری 70 صفحه را با عنوان ارز رمزنگاری شده چارچوبی برای اجرای قانون، منتشر کرد. به این ترتیب نظارتی بیشتری را برای فضای رمزنگاری امکان پذیر می کند. فضای دیفای امسال در یک محیط کاملاً غیرقانونی قرار گرفت. عاملان هک صرافی کوکوین(KuCoin) از طریق بزرگترین صرافی غیرمتمرکز، یونی سواپ (Uniswap)، درآمد غیر قانونی خود را پولشویی کرده اند.

بلومبرگ ادعا می‌کند که صرف نظر از نتیجه انتخابات " روند صعودی قیمت بیت کوین با سرعت متوسط ​​ادامه خواهد یافت." همچنین نتیجه گیری می شود که اگر قیمت بیت کوین در دوره بعدی ریاست جمهوری با حتی نیمی از سرعتی که از 2016 تا 2020 داشت، رشد کند، تا سال 2024 به 80000 دلار می رسد:

"روندهای ظاهراً غیرقابل توقف در بدهی به تولید ناخالص داخلی ایالات متحده ، کاهش کمی (QE) و افزایش نرخ هش بیت کوین نشان می‌دهد که از نظر ما، افزایش قیمت در بازار ارز دیجیتال احتمالاً در دوره ریاست جمهوری بعدی وجود خواهد داشت. حدود نیمی از 1400 درصد سود از سال 2016  را اگر قیمت بیت کوین داشته باشد در سال 2024 به 80 هزار دلار می رسد. "

دیروز، اسکوئر یک شرکت ژاپنی تولیدکننده بازی های رایانه‌ای، اعلام کرد که 50 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است. این شرکت سرویس پرداخت متعلق به مدیر عامل توییتر جک دورسی (Jack Dorsey) حدود 4709 بیت کوین را با قیمت 50 میلیون دلار خریداری کردند این سرمایه تقریبا 1 درصد از کل دارایی‌های  اسکوئر در سه ماه دوم 2020 را شامل می‌شود که نشانگر افزایش تصویب دارایی توسط بخش های بزرگ است.

منبع: Cointelegraph

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.