افزایش 48 درصدی درآمد استخراج کنندگان بیت کوین در ماه نوامبر نسبت به اکتبر


افزایش 48 درصدی درآمد استخراج کنندگان بیت کوین در ماه نوامبر نسبت به اکتبر


بر اساس داده های زنجیره ای کوین متریک درآمد ماینرها 48 درصد افزایش داشته است، استخراج کنندگان بیت کوین در ماه نوامبر 522 میلیون دلار درآمد کسب کردند که نسبت به اکتبر 48 درصد افزایش داشته است. افزایش چشمگیر درآمد در حالی بود که بیت کوین از ماه نوامبر اوج گرفت و در پایان ماه پس از بیش از 40 درصد افزایش، یک اوج جدید را به ثبت رساند.

 درآمد کل ماهانه در ماه نوامبر به بالاترین سطح از سپتامبر 2019 رسیده است. برآورد درآمد فرض می کند که استخراج کنندگان بلافاصله بیت کوین خود را می فروشند. با توجه به درآمد هر ترا هش (TH) ، واحد اندازه گیری سرعت سخت افزار استخراج ارز رمزنگاری شده، درآمد ماینر در شش ماه گذشته به بالاترین سطح از اوایل ماه می رسید.

علی رغم نوسانات قابل توجه در طول سال، درآمد ماینرها با هر ترا هش در ثانیه (TH / s) اندازه گیری می شود تقریباً ثابت است و تقریباً از 0.138 دلار تراهش در هر ثانیه در تاریخ 1 ژانویه تا 0.135 دلار تراهش در ثانیه آخرین بررسی است.

 درآمد ماینرهای شبکه 54.9 میلیون دلار در ماه نوامبر بود یا تقریباً 11 درصد از کل درآمد که در مقایسه با 12.2 درصد درآمد حاصل از کارمزد در ماه اکتبر، اندکی کاهش دارد.

هزینه ها تا اواخر ماه نوامبر به طور مداوم کاهش یافت و از اوج تقریبا دو ساله در اواخر ماه اکتبر نیز نزول کرد و از معاملات متوسط ​​هزینه 13 دلار در ابتدای ماه نوامبر به کمتر از 3 دلار در پایان ماه بر اساس معیارهای Coin Metric کاهش یافت.

 قابل توجه است، هزینه ها به عنوان درصدی از کل درآمد از آوریل، قبل از نصف شدن پاداش استخراج بلاک سوم شبکه در ماه می، به یک روند صعودی ادامه می دهد. افزایش درآمد کارمزد برای حفظ امنیت شبکه مهم است زیرا هر چهار سال این پاداش کاهش می یابد. با بهره گیری از افزایش درآمد، ماینرها پس از کاهش دشواری رکورد اوایل ماه نوامبر ، هر روز دستگاه های ماینر بیشتری را به شبکه می آورند، با دو تنظیم قبلی که منجر به افزایش دشواری می شود و سومین افزایش متوالی برای اواسط دسامبر پیش بینی می شود، به معنی افزایش منابع مورد نیاز برای استخراج نسبت به سطح دشواری پایین تر است.

از آنجا که تحلیلگران پیش بینی می کنند که روند فعلی بیت کوین با احتمال قوی ادامه دارد، ماینرها چشم به رشد درآمد مستمر تا پایان سال 2020 دارند.

منبع: coindesk.com

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.