افزایش هولدینگ بیت‌کوین با پیش‌بینی بازار گاوی بیت‌کوین در 2021


افزایش هولدینگ بیت‌کوین با پیش‌بینی بازار گاوی بیت‌کوین در 2021


داده های زنجیره ای افزایش هولدینگ بیت کوین در میان سرمایه گذاران را نشان می دهد که انتظار دارند بیت کوین در سال 2021 به Q1 افزایش یابد. داده‌های جدید نشان می‌دهد که عملکرد فعلی قیمت بیت کوین سطح  بالاتری از هولدینگ را نسبت به دوره‌های قبلی روند گاوی نشان می دهد.

 به گفته ویلی وو (Willy Woo)، تحلیلگر زنجیره ای، شاخصی به نام " بازتاب پذیری" در ماه‌های اخیر در حال افزایش است., ویلی وو توضیح داد که این شاخص تمایل سرمایه گذاران بیت کوین به حفظ بیت کوین خود را با افزایش قیمت اندازه گیری می‌کند.

دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می‌دهد که چرا سرمایه گذاران بیت کوین حتی بیشتر از چرخه‌های گاوی قبلی بیت کوین خود را حفظ می‌کنند.

اگر بیت کوین در سال 2021 صعود کند، اکثر سرمایه‌گذاران آن را یک صعود گاوی پس از فرآیند هاوینگ می‌دانند. از نظر تاریخی قیمت بیت کوین پس از 12 الی 15 ماه بعد از هاوینگ افزایش قیمت داشته است و هر بار یک رکورد جدید در تمام تاریخ ثبت کرده است. بر اساس تمایل بیت کوین به افزایش پس از نصف شدن، ممکن است سرمایه گذاران از هولدینگ بیت کوین خود به عنوان یک استراتژی برای جلوگیری از قیمت‌گذاری در صورت شروع یک رالی قیمت استفاده کنند.

بیت کوین همچنین در طول چندین رویداد بالقوه سطح انعطاف‌پذیری شگفت انگیزی را نشان داده است. پس از بهبودی اولیه قیمت پس از سقوط ناشی از ویروس همه‌گیر کرونا در ماه مارس و با وجود حوادث منفی بیشمار بالای 10 هزار دلار باقی مانده است.

اخیراً قیمت بیت کوین پس از آنکه کمیسیون تجارت کالاها و معاملات آتی ایالات متحده (CFTC) صرافی BitMEX را به قانون شکنی متهم کرد، افت کرد. پس از اعلام CFTC قیمت بیت کوین به زیر 10500 دلار کاهش یافت اما به سرعت به سطح حمایت 10700 دلار رسید. ویلی وو توضیح داد:

 " شاخص بازتاب‌پذیری گرایش هولدینگ است که با افزایش قیمت، کوین‌های خود را شدیدتر نگه داری می‌کنند. انتظار داشتم که در مرحله بازارهای گاوی شاخص بازتاب‌پذیری افزایش یابد اما در دو چرخه گذشته کاملاً ثابت به نظر می رسد. اما این چرخه جالب است. شاخص بازتاب پذیری در مقایسه با چرخه‌های گذشته افزایش داشته است. در حالی که اکنون برای بدست آوردن درصد سود مشابه در قیمت به سرمایه بیشتری نیاز داریم اما تأثیر هولدینگ در کوین‌های بیشتر"افزایش تعداد" به ازای هر دلار سرمایه گذاری شده است. "

در حالی که به سه ماهه چهارم نزدیک می‌شویم مدیران صنعت معتقدند که انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده می‌تواند به نفع بیت کوین باشد و داده های مثبت هولدینگ می توانند قیمت بیت کوین را بیشتر مهار کنند.

 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و Q4 ممکن است قیمت بیت کوین را بالاتر ببرد.

مدیران صنعت و سرمایه گذاران برجسته صنعت ارزهای رمزنگاری پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری در آینده در ماه نوامبر را به سود بیت کوین ارائه می دهند.

 Su Zhu ، مدیر عامل سه شرکت Arrows Capital ، گفت: یک جنجال دموکراتیک به دلیل عوامل مختلف می‌تواند روند صعودی بیت کوین را تندتر کند. او همچنین پیشنهاد کرد که دوره دوم ریاست جمهوری ترامپ نیز می تواند به سود بیت کوین باشد. او نوشت:

 "پیروزی جو بایدن برای بیت کوین بسیار صعودی است زیرا موج آبی دموکرات می تواند تصویب بی سابقه دستور کار MMT با ضعف و کسری دلار مربوطه را آغاز کند. با این گفته برای ترامپ نیز صعودی است. "

همانطور که Cointelegraph در اوایل هفته جاری گزارش داد، معامله‌گران از جمله پیتر برانت معتقدند نمودارهای با بازه زمانی بالاتر به روند صعودی قوی بیت‌کوین اشاره دارند. ترکیبی از فن‌آوری های مطلوب، تقویت اصول اساسی و افزایش فعالیت هولدینگ می تواند باعث ایجاد بازار گاوی بیت کوین در سال 2021 شود.

منبع: Cointelegraph

صرافی Bitex24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال