اصلاح قیمت بیت کوین مانند سوختی برای اوج گرفتن آلتکوین‌ها می باشد


اصلاح قیمت بیت کوین مانند سوختی برای اوج گرفتن آلتکوین‌ها می باشد


بیت کوین تلاش کرد که به بالاترین قیمت روزهای گذشته یعنی 14100 دلار برسد. اگرچه گاوها به دنبال رسیدن به این هدف به بالاترین ثبات در حدود 13800 دلار دست پیدا کردند اما آنها نتوانسته اند از این سطح در برابر فشارهای گسترده فروش محافظت کنند. این فشار فروش بسیار چشمگیر بود و قیمت بیت کوین دچار ریزش شد. اما قیمت بیت کوین در روز گذشته (3 نوامبر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا) در عرض دو ساعت بیش از 2 درصد افزایش یافت و به 14000 دلار رسید. بسیاری از تحلیل گران معتقدند بیت کوین برنده یک مسابقه بسیار پر مناقشه باشد. بیت کوین تنها برای دو انتخابات ریاست جمهوری وجود داشته است و هر بار صعود قابل توجهی داشته است و در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله قیمت بیت کوین 13823 دلار است.

یک تحلیلگر اکنون خاطرنشان کرده است که نوامبر (آبان-آذر) می تواند ماهی باشد که در آلت کوین ها می تواند قدرت خود را پس بگیرند و یک حرکت صعودی را آغاز کنند. او معتقد است که به نظر می رسد سلطه رو به کاهش بیت کوین در طی روز گذشته، همراه با این که آلتکوین‌های مهم در کف قیمتی بازه زمانی‌های بالای خود قرار دارند، این را نشان می دهد که صعود قریب الوقوع است. استدلال او به صعود اتریوم بستگی دارد، گرچه اتریوم پس از بازگشت از سطح 400 دلاری نشانه هایی از ضعف را نشان می دهد و در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله قیمت اتریوم 385 دلار است.

روز قبل قیمت بیت کوین حدود 2/5 درصد افت کرد و با قیمت 13400 دلار معامله شد. این سطحی است که دو هفته پیش معامله شد. بنابراین حدود دو هفته است که بیت کوین در همین بازه معامله شده است، اما چندین بار برگشت از سطح ۱۳۸۰۰ دلار می تواند برای آینده‌ی کوتاه مدت آن خطرناک باشد. این که در کوتاه مدت به کجا میرسد، بستگی به عکس العمل آن نسبت به این برگشت دارد.

اصلاح قیمت بیت کوین می تواند به نفع آلت کوین ها باشد

وی ادعا میکند که سرمایه از بیت کوین به اتریوم سرازیر میشود و متعاقباً از آن به آلتکوین‌ها هدایت می شود.

مسیر سرمایه معمولاً به این صورت است، از بیت کوین به اتریوم و از آن به آلتکوین‌ها. این ماه برای آلتکوین‌ها عالی خواهد بود زیرا در کف قرار دارند و بیت کوین نیز در حال از دست دادن چیرگی خود است. همچنین چند پروژه قرار است که لیست شوند. نوامبر ماه فوق العاده‌ای خواهد بود.”

برای تایید این نظریه، ابتدا لازم است که بیت کوین به یک ثبات برسد و افت فعلی را متوقف کند.

منبع: newsbtc

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.