اتریوم 80 درصد ورودی رمزنگاری به صندوق‌های سرمایه‌گذاری را نشان می دهد


اتریوم 80 درصد ورودی رمزنگاری به صندوق‌های سرمایه‌گذاری را نشان می دهد


موسسات به شدت اتریوم را در آستانه راه اندازی معاملات آتی CME جمع کردند. مدیر دارایی Crypto CoinShares گزارش داده است که جریان سرمایه گذاری در صندوق های ارز رمزپایه توسط موسسات و شرکت ها هفته گذشته افزایش یافته و اکثریت آن اتریوم بوده است.

در این گزارش آمده است که از 245 میلیون دلار ورودی رمزنگاری در هفته گذشته، 80 درصد یا 195 میلیون دلار آن در محصولات اتریوم پیش از آغاز قراردادهای آتی شیکاگوEthereum  Mercantile Exchangeدر 8 فوریه (20 بهمن) سرمایه گذاری شده است.

برای مقایسه، بیت کوین 41.9 میلیون دلار از جریان هفتگی را داشت و مجموعاً 2.02 میلیارد دلار از آن در سال بود. این گزارش حاکی از آن است که تنوع سرمایه گذاران در سرمایه گذاری در حال شروع است و همچنین نشان می دهد که درعوض کسب سود سرمایه گذاران ترجیح داده اند تا خرید و نگهداری کنند.

"ما معتقدیم که سرمایه گذاران به دنبال متنوع سازی هستند و به طور فزاینده ای با اصول اتریوم راحت ترند. از زمان دستیابی به بالاترین رقم در هفته منتهی به 8 ژانویه 2021 ، بیت کوین کمترین میزان ورودی را داشت (42 میلیون دلار). "

کل ورودی به محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال برای سال 2021 تاکنون در حال حاضر بالغ بر 2.6 میلیارد دلار است که معادل 39 درصد از 6.7 میلیارد دلار از سرمایه گذاری شرکت های سرمایه گذاری در سال 2020 است که فقط طی شش هفته در سال 2021 سرمایه گذاری شده است.

همچنین در این گزارش بیان شد که حجم معاملات محصولات سرمایه گذاری همچنان بالا است و هفته گذشته به طور متوسط ​​670 میلیون دلار در روز بود. 5.4 درصد از کل حجم معاملات بیت کوین است.

Grayscale با ثبت 33.4 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) از 8 فوریه (20 بهمن)، بزرگترین صندوق دارایی رمزنگاری نهادی باقی مانده است.

CoinShares گزارش می دهد که 21Sheres  با تقریباً 21 میلیون دلار دومین صندوق سرمایه گذاری بزرگ و پس از آن WisdomTree با 11.5 میلیون دلار ، قرار دارد.

بسیاری از کارشناسان انتظار داشتند که معاملات آتی CME اتریوم با یک سقوط شدید روبرو شود تا سقوط قیمت ها را به دنبال راه اندازی معاملات آتی بیت کوین در دسامبر 2017 تکرار کند. با این وجود، اتریوم پس از شروع قرارداد در 9 فوریه (21 بهمن) اوج جدید قیمت را در 1780 دلار ثبت کرد. در زمان نگارش این مقاله قیمت اتریوم 1750 دلار است.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به سایت صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.