اتریوم می تواند در 5 ماه آینده به 2000 دلار برسد


اتریوم می تواند در 5 ماه آینده به 2000 دلار برسد


تیموتی پیترسون پیش بینی کرده که اتریوم می تواند در 5 ماه آینده به 2000 دلار برسد. تجزیه و تحلیل او براساس بازده ماهانه اتریوم از سال 2015 است و میزان جستجوی گوگل در اتریوم نیز در بالاترین حد خود قرار دارد. اتریوم به سرعت به سطح قیمت 1200 دلار رسیده و 200 دلار از شکستن بالاترین قیمت خود فاصله دارد.

تیموتی پیترسون (Timothy Peterson)، تحلیلگر بیت کوین و رمزنگاری پیش بینی کرده است که اتریوم می تواند در 5 ماه آینده به 2000 دلار برسد. تحلیل آقای پترسون از اتریوم براساس بازده ماهانه اتر نسبت به بیت کوین از سال 2015 است. وی تجزیه و تحلیل خود را درباره اتریوم را توییت کرد.

حجم جستجوی اتریوم در گوگل در بالاترین میزان خود رسیده است

تیم Unfolded تشخیص داده است که از زمان شروع سال نو ، میزان جستجوی اتریوم در گوگل به بالاترین حد ممکن رسیده است. این تیم مشاهدات خود از میزان جستجویاتریوم در را با انتشار نمودار زیر در توئیتر به اشتراک گذاشت. این به نوبه خود به این معنی است که از زمان شکست سقف قیمت 1 هزار دلاری اتر  (ETH) ، تعداد سرمایه گذاران این ارز به شدت افزایش یافته است.

نمودار اتریوم

اتریوم سال 2021 را با شتاب زیادی آغاز کرده است

 از نظر قیمت، از زمان آغاز سال نو اتریوم در مسیری قرار دارد که ارزش خود را دو برابر کند. اول ژانویه (12 دی) این ارز با قیمت 736 دلار معامله شد. در زمان نوشتن مقاله، اتر  بالاترین قیمت 3 ساله خود یعنی 1237 دلار در حال معامله شدن است و این به معنای افزایش 68 درصدی ارزش طی هفته نخست سال 2021 می باشد.

اتریوم اکنون 200 دلار از قیمت خود در سال 2018 یعنی1432 دلار در ژانویه 2018 فاصله دارد. یک نگاه سریع به نمودار روزانه اتریوم مشخص می شود که اتر به وضوح در ناحیه بیشینه خرید قرار دارد.

با این حال ، بیت کوین نیز رشد نمایی را تجربه می کند و به تازگی بالاترین رقم خود را ثبت کرده است. بنابراین، اگر شتاب فعلی بیت کوین حفظ شود، اتریوم به خوبی می تواند در روزهای بعدی یک بالاترین رکورد جدید را به ثبت برساند. این امر بر این واقعیت استوار است که اتریوم ارتباط زیادی با بیت کوین دارد. علاوه بر این ، پیشرفت ETH 2.0 اطمینان بیشتر سرمایه گذار را فراهم کرده است زیرا بیش از 2 میلیارد دلار در شبکه اتریوم از دسامبر سپرده گذاری شده است.  سایر تحلیل های اتریوم ، به معامله گران و سرمایه گذاران توصیه می شود که هرگونه حرکت ناگهانی بازار که توسط بیت کوین ایجاد می شود و روند فعلی را مختل می سازد را به دقت مد نظر قرار دهند.

منبع: en.ethereumworldnews.com

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.