اتریوم می تواند حرکتی انفجاری را در سطوح بالاتر به دنبال جهش 20 درصدی ببیند


اتریوم می تواند حرکتی انفجاری را در سطوح بالاتر به دنبال جهش 20 درصدی ببیند


اتریوم در روزهای اخیر عملکر بهتری نسبت به بیت کوین داشته است، فشار فروش بیت کوین در روزهای گذشته برای اتریوم تا حدودی ناخوشایند بود زیرا این ارز رمزنگاری شده را به پایین 1040 دلار کاهش داد.  دیروز بعد از ظهر، این فشار فروش به پایان رسید و این ارز رمزپایه بعد از پولبک شدیدی که تا مرز 1040 دلار کشانده شد، روند صعودی تازه ای را از سر گرفت. قیمت اتریوم در زمان نگارش این مقاله 1248 دلار است.

یکی از معامله گران در توییت اخیر خود در مورد عملکرد اتریوم صحبت کرد در واقع نسبت به عملکرد بیت کوین خوشبین است و خاطرنشان کرد که قدرت آن در برابر بیت کوین نیز نشان دهنده قریب الوقوع بودن صعود اتریوم است و متذکر می شوند که قدرت این ارز در برابر بیت کوین و جفت ارز دلاری آن نشانگر آن است که احتمالاً به زودی با جهش قیمت قابل ملاحظه ای مواجه خواهد شد.

اتریوم در طول چند روز و هفته گذشته پرایس اکشنی نسبتاً نوسانی از خود نشان داد. با فشار فروش در حدود بالاترین رقم 1450 دلاری ، منجر به آغاز یک روند کاهشی شدید شد که به دنبال تنزل قیمت بیت کوین شدت گرفت. این فروش دیروز این فشار فروش به پایان رسید و این ارز رمزپایه بعد از پولبک شدیدی که تا مرز 1040 دلار کشانده شد، روند صعودی تازه ای را از سر گرفت.

بهبود V شکل اتریوم

در زمان نوشتن این مقاله، اتر با بیش از 20 درصد رشد نسبت به کف قیمت قبلی، با قیمتی در حدود 1260 دلار در حال ترید شدن است. این بهبود عظیم همچنین به آن امکان داده است تا از بیت کوین بهتر عمل کند که نسبت به پایین ترین سطح آن نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بازگشت شدید اتر ممکن است حاکی از آن باشد که سرمایه گذاران علاقه بیشتری به خرید افت قیمت آن دارند زیرا هنوز نتوانسته است بالاترین حد خود را بشکند و شاهد کشف قیمت باشد.

یک تحلیلگر در توئیتر خود توضیح داده است که بازیابی قیمت اتریوم در برابر جفت ارز بیت کوین و دلار آن نشانه ای از احتمال آغاز رالی قدرتمند این ارز است. این می تواند به این معنی باشد که آزمایش دیگری از اوج های آن در شرف وقوع است. اما آیا این بار این ارز رمزنگاری شده می تواند مقاومت موجود را بشکند. اتریوم می تواند در روزهای آتی بیش از هر زمان دیگری بدرخشد زیرا تداوم مومنتوم این ارز منجر به صعود بیشتر قیمت طی روزها و هفته های آتی خواهد شد.

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش اتریوم به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید