آیا فیس بوک و گوگل به زودی سیاستهای خود را برای حمایت از رمزنگاری تغییر می دهند؟


آیا فیس بوک و گوگل به زودی سیاستهای خود را برای حمایت از رمزنگاری تغییر می دهند؟


پذیرش ارزهای دیجیتال هنوز در میان موسسات و شرکت های برتر بسیار بالا است. بنیانگذار BlockWork پیش بینی کرده است که موسسات برتر به دنبال استفاده از بیت کوین هستند. در واقع موسسات و شرکت های برتر شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال با نرخی کرده اند که می تواند منجر به پذیرش گسترده و پذیرش دارایی های رمزنگاری شود.  این موسسات مجبور هستند سیاست ها و مقررات نهادی خود را تغییر دهند، تا جایی برای دارایی های رمزنگاری شده داشته باشند. همچنین با سرمایه گذاری بر روی دارایی های دیجیتال، آن را به عنوان ذخیره ارزش در اختیار دارند.

 سطح این پذیرش رمزنگاری در میان برخی از این موسسات منجر به پیش بینی این امر شده است که سایر موسسات برتر می توانند به استفاده از ارزهای دیجیتال روی بیاورند. تحلیلگران پیش بینی کرده اند که نگاه این شرکت ها به بیت کوین است.

 جیسون یانوویتس (Jason Yanowitz)، بنیانگذار BlockWork Groups ، پیش بینی کرد که موسسات برتر شرکتی مانند گوگل و فیس بوک نیز می توانند سیاست پذیرش رمزنگاری را آغاز کنند. او این جمله را از طریق توییتر بیان کرد.

 بنیانگذار BlockWork اظهار داشت که ورود PayPal به بازار، سایر موسسات عالی را ترغیب می کند تا به این فکر بپردازند که چگونه می توان سیاست هایشان را تغییر دهند تا فضای تصویب و استفاده از رمزنگاری فراهم شود. وی ادامه داد که این موسسات امکان استفاده از بیت کوین را به ویژه از طریق کیف پول های دیجیتال فراهم می کنند.

 پذیرش رمزنگاری در میان موسسات

دارایی های رمزنگاری شده مورد استفاده گسترده و استفاده سرمایه گذاران نهادی قرار گرفته است. ادغام PayPal  در دارایی های رمزنگاری در سیستم درگاه پرداخت آن توسط بسیاری به عنوان یک تغییر دهنده بازی مورد تحسین قرار گرفته است. به گفته این تحلیل گران، پذیرش رمزنگاری توسط PayPal باعث پذیرش گسترده و پذیرش ارز رمزپایه خصوصاً در میان میلنیال‌ها (millennials) می شود.

 اکنون بسیاری از این موسسات ارز رمزنگاری شده را به عنوان آینده تراکنش ها می دانند. آنها معتقدند که این ارز های دیجیتال معاملات را سریعتر، آسان تر و ارزان تر می کند. برخی از این موسسات همچنین معتقد هستند که دارایی های رمزنگاری شده مانند بیت کوین می توانند به عنوان ذخیره ارزش استفاده شوند. همان گونه که در جریان هستید فیسبوک در حال کار کردن بر روی ارز دیجیتال خود، به نام Libra  است.

منبع: cryptopolitan

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.