آرزوهای جامعه رمزنگاری در تولد 12 سالگی وایت پیپر بیت‌کوین


آرزوهای جامعه رمزنگاری در تولد 12 سالگی وایت پیپر بیت‌کوین


31 اکتبر سال 2008 یکی از مهمترین تاریخ های جامعه رمزنگاری است. 12 سال پیش در 31 اکتبر ساتوشی ناکاموتو وایت پیپر بیت کوین را منتشر کرد. وایت پیپر بیت کوین را برخی به عنوان "کتاب مقدس جدید" توصیف کرده اند و به عنوان یک "نسخه کاملاً همتا به همتا ب پول نقد الکترونیکی" طراحی شده اند، بسیاری ایجاد بیت کوین را به عنوان پاسخی به بحران مالی جهانی می دانند.کوین تلگراف با فعالان و طرفداران بیت کوین تماس گرفته و از آنها خواسته تا به مناسبت دوازدهمین سالگرد انتشار وایت پیپر بیت کوین آرزوها و دیدگاه های خود را درباره آینده این ارز دیجیتال بیان کنند.

الکس ویلسون Alex Wilson، بنیانگذارThe Giving Block :

"به مناسبت تولد بیت کوین، امیدوارم که آزادی مالی را برای میلیاردها نفر در سراسر جهان به ارمغان بیاورد."

 

مونیب علی Muneeb Ali، مدیر عامل و بنیانگذار :Blockstack PBC

"آروزی من برای تولد دوازده سالگی بیت کوین این است که فصل جدیدی برای بیت کوین آغاز شود و به عنوان یک سرمایه منفعل () به سرمایه گسترش پذیر فعال تبدیل شود. من فکر می کنم این گام منطقی بعدی در مسیر بیت کوین برای تندیل شدن به یک ارز ذخیره است."

 

مایکل ترپین Michael Terpin، بنیان گذار  Transform و BitAngels :

"دوازدهمین سالگرد وایت پیپر بیت کوین فرا رسید در حالی که دو سال طول کشید تا ارزش 10 هزار بیت کوین برابر با یک پیتزا شود! یک نمونه حیرت انگیز از سخنان بیل گیتس به این صورت است که بسیاری از مردم چیزی را  که ممکن است در دهه های آتی بسیار کارآمد شود را دست کم می گیرند. امروزه، با عبور ارزش بازار بیت کوین از مرز 260 میلیارد دلار، ما با تایید بیشتر بازار از الگوی ساتوشی و اشتیاق جهانی برای برقراری عدالت و بسترهای خود حاکم برای ایجاد و مدیریت ثروت رو به رو هستیم."

جیمی سانگ (Jimmy Song) مدرس برنامه نویسی بلاک چین:

"برای بیت کوین یک شبکه قوی، جامعه مقاوم و قیمت بالا آرزو می کنم"

 

الحاندرو دلاتوره (Alejandro De La Torre) معاون Poolin، استخر استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال:

"من آرزو می کنم که بیت کوین در مسیر پذیرش خود به موفقیت مستمر و سال های دیگر را به عنوان یک شبکه جهانی سالم و قدرتمند توسط ماینرهای دلسوز ادامه دهد"

 

اسکات ملکر Scott Melker، تاجر، سرمایه گذار و مجری پادکست The Wolf Of All Streets:

"آرزوی من برای بیت کوین 20000 دلار است."

 

جاناتان ریچنتال Jonathan Reichental، مدیر عامل :Human Future

" بیت کوین فقط 12 سال سن دارد و بسیار جوان است. هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری و زمان زیادی برای رشد دارد.  10تا 15 سال دیگر، بیت کوین و نسل های بعدی آن در سیستم مالی جهانی نقش بسازایی خواهند داشت. برای بیت کوین آینده پر موفقیت آرزو می کنم". 

 

ساندرا رو (Sandra RO)، مدیر عامل شورای تجارت جهانی بلاک چین:

" تولد 12 سالگی بیت کوین مبارک! ای کاش هر شخصی که به سرمایه گذاری های مالی سنتی دسترسی ندارد، می توانست امروز تعدادی ساتوشی دریافت کند. بیت کوین برای همه!"

 

ایفی پیلارینو (Efi Pylarinou)، مشاور فین تیک و بلاک چین:

"آرزوی من این است که کمیسیون اروپا، سوئیس یا ایالات متحده تصمیم بگیرند که بلاک چین بیت کوین را به عنوان حقی برای هر شهروندی که دارای کیف پول بلاک چین غیرمتمرکز با ID خاص خود است در قانون اساسی، اتخاذ کنند. این کیف پول همچنین در صورتی که توسط هر کشوری که تصمیم به اتخاذ برخی طرح های UBI بگیرند، مورد استفاده قرار خواهد گرفت."

 

منبع : Cointelegraph

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.