آرامش قبل از طوفان! قیمت بیت‌کوین طی سه ماه آینده به 20 هزار دلار می‌رسد


آرامش قبل از طوفان! قیمت بیت‌کوین طی سه ماه آینده به 20 هزار دلار می‌رسد


موهیت سوروت Mohit Sorout می گوید بیت کوین طی سه ماه به 20 هزار دلار می رسد. پادشاه ارزهای دیجیتال یک بازار محدود را در روزهای اخیر تجربه کرده است. بازار محدود به بازاری گفته می شود که در آن قیمت، بین یک قیمت بالا و یک قیمت پاین قرار می گیرد. قیمت بالا به عنوان یک سطح مقاومت اصلی عمل می کند که به نظر نمی‌رسد قیمت در آن شکسته شود. به همین ترتیب قیمت پایین به عنوان یک سطح حمایت اصلی عمل می کند که به نظر نمی رسد قیمت درآن نیز شکسته شود.

قیمت بیت کوین طی چند ماه اخیر در حال تحکیم است. اگر بیت کوین با موفقیت این سطح را بشکند،  تحلیل‌گر موهیت سوروت می گوید یک رکورد بالا قریب الوقوع است.

از جولای 2020 قیمت بیت کوین بین 10200 دلار تا 11800دلار قرار دارد که یک نوسان قیمت ملایم برای مدت طولانی داشته است، به استثنا موارد کوتاه مدتی که افزایش قیمت داشتیم.

هنگامی که بیت کوین برای مدت طولانی در یک محدود قیمت قرار می گیرد بعد از خارج شدن از این محدوده یک روند جدیدی را آغاز می کند. اینکه آیا این شکست در کوتاه مدت اتفاق می افتد یا خیر هنوز قطعیت ندارد. اما اگر این اتفاق بیافتد تحلیل گر موهیت سوروت می گوید که بعد از سه ماه قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار می رسد.

بر اساس چرخه‌های قیمت قبلی بیت کوین، بیت کوین تمایل دارد بعد از یک بازار محدود به سرعت جهش کند.

از اول ماه می تا 20 جولای قیمت بیت کوین بین 8800 دلار تا 9800 دلار بود و در 9100 دلار تثبیت شد. بعد از دو ماه تثبیت قیمت 12 روز طول کشید تا قیمت بیت کوین 32 درصد افزایش به 12123 دلار را در Binance ثبت کند.

با توجه به تمایل بیت کوین به دیدن جهش های بزرگ بعد از دوره های محدود بازار سوروت در این باره گفت:

آرامش قبل از طوفان. اگر قرار بود قیمت بیت کوین امروز شکسته شود به احتمال زیاد طی 3 ماه به اوج قیمت قبلی خود یعنی 20000 دلار می رسید.

به گفته سوروت افزایش قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار حتی ممکن است زودتر از سه ماه اتفاق بیفتد. وی خاطرنشان کرد:   "مشاهدات بر اساس رالی‌های قیمت پس از دوره های ثبات قیمت نشان می دهد که، حتی ممکن است افزایش قیمت زودتر اتفاق بیافتد".

منبع: Cointelegraph

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.