آخرین بروز رسانی شبکه بلاک چین اتریوم 2 در این هفته عملیاتی می‌شود


آخرین بروز رسانی شبکه بلاک چین اتریوم 2 در این هفته عملیاتی می‌شود


قرار دادهای واریز اتریوم 2 در این هفته عملیاتی می شود. یکی از برنامه نویسان شبکه بلاک چین اتریوم 2 پیش بینی کرده است که قرار داد مربوط به واریزهای این آپدیت در چندین روز آینده عملیاتی می شود. همچنین او پیش بینی کرد است که استیکینگ اتریوم 2 نیز در سال جاری میلادی عملیاتی شود. Ben Edgington،  برنامه نویسConsenSys ، یک به روزرسانی اتریوم 2 منتشر کرده است که در آن پیشبینی شده است که beacon chain genesis در 6 تا 8 هفته ی آینده عملیاتی شود.

اتریوم ۲.۰ اصطلاحی است که برای توضیح همه به‌روزرسانی‌ های آینده سرنیتی به کار می‌رود. سرنیتی آخرین مرحله از توسعه اتریوم است. در این مرحله، اتریوم ۲.۰ معرفی خواهد شد که بلاک چین جدید اتریوم است. از مهم ‌ترین ویژگی‌های سرنیتی این است که از اثبات سهام استفاده می‌کند و ماشین مجازی اتریوم جدید به شمار می‌رود. این به‌ روزرسانی‌ها اتریوم را به بلاک چین مقیاس‌پذیرتر، سریع‌تر و بهتری تبدیل می‌کنند. بر اساس گفته‌های دنی رایان (پژوهشگر اتریوم)، اهداف اصلی طراحی اتریوم ۲.۰ عبارتند از: انعطاف پذیری، امنیت، سادگی، ماندگاری و تمرکززدای.

این برنامه نویس در پستی که از راه اندازی ‘V1.0.0 release candidate 0’ خبر داد و اعلام کرد که آدرس قراردادهای مربوط به واریز این هفته اعلام می‌شود. این قرارداد واریز به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند ارز اتریوم را بین اتریوم و اتریوم 2 جا به جا کنند و این یکی از محدود به روز رسانی های باقی مانده به منظور عملیاتی شدن فاز 0 اتریوم 2 می باشد.

همانگونه که من فهمیدم ما آماده ی شروع هستیم: قرارداد های واریز در چند روز آینده و beacon chain genesis در 6 تا 8 هفته بعد از آن

با این حال این برنامه نویس تأکید کرد که پیش بینی او "یک بیانیه رسمی نیست".

برای تکمیل فاز 0 این پروژه نیاز است تا بعد از عملیاتی شدن  beacon chain  مقدار  500،000 اتر در آن قفل شود و به دنبال آن یک هفته تأخیر به منظور آماده سازی شبکه خواهیم داشت.

 به گفته Edgington ، به روز رسانی جدید اتریوم را در برابر حملات انکار خدمات تقویت می کند، تأخیر genesis را اعمال کرده و موقتا هزینه های مجازات در شبکه را 4 برابر می کند.

این افزایش مجازات در شبکه بعد از مشکل بلاک جنسیس در شبکه ی آزمایشی Spadina در اواخر ماه سپتامبر(شهریور) و تعداد کم شرکت کننده ها در شبکه ی آزمایشی Medalla رخ می دهد

منبع: Cointelegraph

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی Bitex24  مراجعه کنید.