تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، یکشنبه 7 دی


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، یکشنبه 7 دی


بیت کوین کش در محدوده 160 دلار در روند نزولی و 515 دلار در روند صعودی گیر افتاده است. قیمت طی ماه های گذشته در نیمه پایینی این محدوده معامله شده بود اما گاوها در حال حاضر تلاش می کنند تا قیمت را به نیمه بالایی برسانند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 336 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

  اگر گاوها موفق شوند قیمت بیت کوین کش را بالاتر از 320 دلار حفظ کنند، قیمت می تواند به تدریج تا 400 دلار و سپس به مقاومت سرسخت 515 دلار برسد. قیمت در روندهای قبلی از 515 دلار کاهش یافته بود، بنابراین خرس ها دوباره سعی می کنند از این سطح دفاع کنند. در صورت موفقیت قیمت ممکن است از سطح 515 دلار برگردد و مدت تثبیت خود را در این محدوده افزایش دهد. اگر گاوها قیمت را به بالاتر از 515 دلار برسانند، این فاز تثبیت قیمت نامعتبر خواهد شد. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت بیت کوین کش می تواند روند صعودی جدیدی را شروع کند که ممکن است به 870 دلار برسد.

از لحاظ تاریخی ، هنگامی که بیت کوین رالی قیمت را آغاز می کند، آلت کوین ها تمایل به حرکت صعودی بیشتری دارند. این بار بیت کوین به ویژه در ماه دسامبر عملکرد بهتری در بازار آلت کوین ها  داشته است. تسلط بازار بیت کوین اخیراً به بالاترین رقم یک ساله در حدود 70 درصد رسیده است که بیشتر به دلیل فروش گسترده ریپل در هفته گذشته است. قیمت بیت کوین و اتریوم در زمان نگارش این مقاله 26707 دلار و 643 دلار است.

تفاوت بین روند قیمت فعلی بیت کوین و بازارهای گاوی قبلی در سال های 2017 و 2018 این است که بیت کوین وارد کشف قیمت شده است. به بیان ساده، کشف قیمت زمانی است که قیمت یک دارایی از بالاترین قیمت قبلی خود عبور کرده و حرکت خود را در یک ناحیه ثبت نشده ادامه می دهد. آلت کوین ها معمولاً با ورود بیت کوین به کشف قیمت راکد می شوند، زیرا بیت کوین حجم بازار آلت کوین را جذب می کند.

علاوه بر این، هنگامی که بیت کوین به سرعت در حال افزایش است، همچنین مستعد پولبک های کوتاه مدت است. مشکل آلت کوین ها این است که با افزایش بیت کوین آنها از بیت کوین عقب می مانند و وقتی قیمت بیت کوین اصلاح می شود، آلت کوین ها معمولاً اصلاحات بزرگتری را مشاهده می کنند.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.