تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 9 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 9 بهمن


بیت کوین کش نتوانست بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه باقی بماند و فشار فروش خرس ها، امروز قیمت بیت کوین کش را به زیر میانگین متحرک ساده50 روزه (389 دلار) رساند. در زمان نگارش این مقاله 391 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 9 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش شیب نزولی میانگین متحرک نمایی 20 روزه و قرار گرفتن شاخص مقاومت نسبی RSI در ناحیه منفی نشان دهنده این است که مسیر کمترین مقاومت در روند نزولی را دارد. شکست به زیر سطح حمایت 370 دلاری می تواند قیمت را به 353 دلار کاهش دهد و اگر این سطح نیز شکسته شود، توقف بعدی قیمت ممکن است 275 دلار باشد. اما اگر قیمت بیت کوین کش از سطح فعلی یا سطح حمایت 353 دلاری صعود کند و از 450 دلار بالاتر برود، این روند نزولی بی اعتبار خواهد شد.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس  24

امکان خرید و فروش بیت کوین کش به صورت ریالی در بیتکس 24 برای کاربران مهیا کرده است. در بیتکس 24 امکان خرید اتریوم به صورت ریال برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید. در واقع در احراز هویت فرد هویتی را که مدعی آن شده است را باید ثابت کند. زمانی که بحث تراکنش مالی در یک سایت پیش می‌آید احراز هویت اهمیت زیادی پیدا می‌کند و از آنجایی که این تراکنش ‌های مالی با سرمایه مردم در ارتباط هستند و گاهی مبالغ کلانی را شامل می‌شوند، کارگزاران این حوزه‌ها باید از هویت کاربران خود مطمئن باشند.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید ارز دیجیتال اتریوم را خریداری کنید. معاملات در صرافی بیتکس 24 به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام می شود.

همچنین معاملاتی در این صرافی به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید. علاوه بر این صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به کاربران ارائه می دهد تا  بتوانند به صورت ایمن ارز دیجیتال خود را نگهداری کنند.

در صرافی بیتکس 24 شما علاوه بر بیت کوین می توانید اتریوم، بیت کوین کش و تتر را خرید و فروش کنید

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.