تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 7 اسفند


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 7 اسفند


بیت کوین کش در 23 فوریه به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه در قیمت 514 دلار شکست. با این حال، گاوها افت قیمت را خریداری کردند و در حال حاضر سعی دارند قیمت را به بالای مقاومت 539 دلار برسانند. در حال حاضر قیمت بیت کوین کش 524 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 7 اسفند

نمودار روزانه بیت کوین کش

شیب میانگین متحرک نمایی 20 روزه  در قیمت 596 دلار کاهش یافته است و RSI درست در زیر نقطه میانی قرار دارد که نشان دهنده برتری خرس ها است. فروشندگان احتمالاً از میانگین متحرک نمایی 20 روزه دفاع خواهند کرد. اگر قیمت از این مقاومت کاهش یابد، نشان دهنده این است که معامله گران در رالی قیمت اقدام به فروش می کنند. شکسته شدن و بسته شدن در زیر خط روند صعودی می تواند سبب کاهش قیمت تا 370 دلار شود.

بر خلاف این فرض، اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسانند و حفظ کنند، قیمت بیت کوین کش ممکن است به 631  دلار و سپس به 745 دلار برسد.

خرید بیت کوین کش

در حال حاضر یکی از آسان ترین و امن ترین راه های خرید بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال فعال در ایران است که بیتکس 24 یکی از امن ترین و مطمئن ترین صرافی های فعال ارز دیجیتال در ایران است. در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است.

بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 بلافاصله برای شما کیف پول تولید می شود که شما می توانید برای خرید بیت کوین کش به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید و اقدام به خرید کنید.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

در حال حاضر امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود. اما قبل از آنکه صرافی مورد نظر را انتخاب کنید، توجه کنید که از اعتبار و امنیت بالایی برخوردار باشد که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید.

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال

منبع: Cointelegraph