تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، پنجشنبه 27 آذر


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، پنجشنبه 27 آذر


بیت کوین کش نیز امروز به لطف بیت کوین در یک روند صعودی قرار گرفت و سطح مقاومت 280 دلاری را شکست و به سطح 300 دلاری رسید. شاخ بلند نمودارهای شمعی در 14 دسامبر (24 آذر) خرید قوی گاوها در سطوح پایین را نشان می دهد که به دنبال آن در 15 دسامبر (25 آذر) بیت کوین کش در یک روند قدرتمند قرار گرفت و خریداران بیت کوین کش را به بالاتر از مقاومت 280 دلاری رساندند. از طرفی دیگر دم بلند نمودارهای شمعی در 15 دسامبر نشان دهنده این است که خرس ها سعی در دفاع از مقاومت 300 دلاری دارند. پرایس اکشن امروز خرید نزدیک به 280 دلار توسط گاوها و فروش 300 دلار توسط خرس ها را نشان می دهد. این محدوده فشرده قیمت بعید است که مدت طولانی ادامه یابد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 309 دلار است.

 

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شاخص مقاومت نسبی RSI دوباره به منطقه مثبت رسیده و شیب اندیکاتور میانگین متحرک نمایی 20 روزه (280 دلار) در حال افزایش است  که نشان دهنده برتری گاوها است. اگر قیمت بالاتر از 300 دلار حفظ شود قیمت بیت کوین کش ممکن است به 320 دلار و سپس به 338 دلار برسد. در صورت پایین آمدن قیمت و کاهش از میانگین متحرک نمایی 50 روزه (273 دلار) این روند صعودی فاقد اعتبار خواهد شد. چنین روندی می تواند دوباره قیمت را به 250 دلار برساند.

بیت کوین توانست تنها دو هفته بعد از شکستن سقف قیمتی تاریخی سال 2017(1397)، از سد 20 هزار دلاری نیز بگذرد. قیمت فعلی بیت کوین 22170 دلار می باشد و به دنبال روند صعودی بیت کوین آلت کوین ها نیز به در یک روند صعودی قرار گرفتند. اتریوم نیز در یک روند صعودی قرار گرفت و قیمت اتریوم در حال حاضر 638 دلار است. در واقع بیت کوین در حال حاضر در حال راهنمایی آلت کوین به سمت روند صعودی است.

در همین حین، بسیاری از افراد حاضر در بازار از این اتفاق شگفت زده شده اند.

Zac Prince، مدیر اجرایی پلتفرم BlockFi در این خصوص گفت: ” همه ی ما می دانستیم در نهایت این اتفاق خواهد افتاد اما زمان دقیق آن را نمی دانستیم. این حس بسیار خوبی است که می بینم که تمامی تلاش های افراد حاضر در این بازار در طی چند سال گذشته نتیجه داده و به اعتبار بازار افزوده شده است. سال آینده شاهد قیمت بسیار بالاتری نیز خواهیم بود.”

 

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید بیت کوین کش به صرافی آنلاین و 24 ساعته Bitex24 مراجعه کنید.