تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 23 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 23 بهمن


بیت کوین کش از سطوح مقاومت بالایی برگشت و یک الگوی پوشاننده نزولی تشکیل داد.  اکنون خرس ها سعی می کنند این آلت کوین را به زیر میانگین متحرک برسانند اما برگشت شدید قیمت از میانگین متحرک نشان می دهد که گاوها با افت قیمت خرید می کنند و سپس آنها سعی خواهند کرد یک بار دیگر قیمت را به بالای 539 دلار برسانند و حفظ کنند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 503 دلار است.

نمودار ساعتی بیت کوین کش 23 بهمن

نمودار ساعتی بیت کوین کش

در صورت موفقیت گاوها، رسیدن به 631 دلار امکان پذیر است. برعکس، اگر خرس ها قیمت را به زیر میانگین متحرک برسانند، قیمت بیت کوین کش ممکن است به 370 دلار سقوط کند. برگشت شدید قیت از این سطح حمایت مهم ممکن است قیمت بیت کوین کش را برای چند روز در محدوده 539 تا 370 دلار نگه دارد.

الگوی پوشاننده نزولی

الگوی پوشاننده نزولی یک الگوی تحلیل تکنیکال است و از دو کندل تشکیل شده است، کندل نخست صعودی با بدنه سبز و کندل دوم نزولی با بدنه قرمز است. کندل دوم باید بسیار بزرگ و قدرتمند باشد به گونه‌ای که با بدنه خودش به طور کامل تمام بدنه (حتی ترجیحاً بدنه و شاخ و دم) کندل اول را به طور کامل بپوشاند. وجود گپ بین نقطه پایان کندل نخست با نقطه شروع کندل دوم می تواند بر اعتبار الگو بیفزاید. هنگامی که قیمت کندل دوم کف کندل نخست را به سمت پایین می شکند و در زیر آن بسته می شود متوجه می شویم که با یک الگوی پوشا مواجه هستیم. سیگنال فروش در کندل سوم و پس از شکسته شدن کف الگو (یعنی کف کندل دوم) صادر خواهد شد.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال