تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 2 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 2 بهمن


بیت کوین کش در تاریخ 19 ژانویه بالاتر از مقاومت 539 دلاری شکسته شد اما فتیله بلند نمودارهای شمعی روزانه نشان می دهد که خرس ها با فروش تهاجمی، گاوهایی را که در بریک اوت خرید کرده بودند به دام انداختند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 480 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 2 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

قیمت بیت کوین کش به خط روند صعودی سقوط کرد اما دم بلند نمودارهای شمعی امروز نشان می دهد که گاوها تهاجمی از این سطح حمایت دفاع می کنند. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 539 دلار برسانند، رسیدن به 630 دلار امکان پذیر است. برعکس، اگر قیمت از خط روند صعودی شکسته شود، نشان دهنده این است که خرس ها بر گاوها غلبه کرده اند که یک تغییر روند احتمالی را نشان می دهد و پس از آن قیمت می تواند به حمایت مهم بعدی با قیمت 370 دلار ریزش کند.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

بیت کوین کش در حال حاضر چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ پس از بیت کوین ، اتریوم و ریپل از نظر سرمایه بازار است.

بهترین روش خرید بیت کوین کش مراجعه به یک سایت صرافی ارز دیجیتال است. صرافی ارز دیجیتال متعددی در ایران فعالیت می کنند که بیتکس 24 یکی از معتبرترین پلتفرم های خرید و فروش ارز دیجیتال است.  امکان خرید بیت کوین کش برای شما در صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مهیا است و شما می توانید بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت ارز دیجیتال بیت کوین کش را به صورت ریالی خریداری کنید. بعد از ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، کیف پول به صورت اتوماتیک برای شما ایجاد می شود و نیازی به کیف پول ندارید.

معاملات در بیتکس 24 به صورت 24 ساعته، آنلاین با فروش سریع و واریز آنی انجام می شود. علاوه بر بیت کوین کش شما می توانید سه ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم و تتر را نیز در بیتکس 24 خریداری کنید. بنابراین شما بعد از تایید احراز هویت در سایت بیتکس 24 می توانید ارز دیجیتال بیت کوین کش را خرید و فروش کنید.

برای اطلاع از نحوه احراز هویت و خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24، مقاله(نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، نحوه واریز و برداشت ریالی در بیتکس 24، نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه کنید.

 

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.