تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 16 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، پنجشنبه 16 بهمن


گاوها بیت کوین کش را به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه با قیمت 431 دلار رساندند که نشان می دهد احساس نزولی حاکم بر بازار تضعیف شده است. قیمت بیت کوین کش در حال حاضر 440 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 16 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش میانگین متحرک نمایی 20 روزه مسطح شده و RSI دقیقاً بالاتر از نقطه میانی است که نشان دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا است. گاوها اکنون می توانند قیمت را به 465 دلار و سپس به 515 دلار برسانند.

اگر قیمت از هر دو سطح کاهش یابد، این نشان می دهد که خرس ها در رالی قیمت در حال فروش هستند و سپس دوباره سعی می کنند قیمت را به زیر میانگین متحرک برسانند و در صورت موفقیت خرس ها، بیت کوین کش می تواند به ناحیه حمایت 370 تا 353 دلار ریزش کند. برگشت قیمت از این ناحیه، قیمت بیت کوین کش را برای چند روز دیگر محدود نگه می دارد اما شکست به زیر آن می تواند قیمت را به 275 دلار کاهش دهد.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

 در صرافی ارز دیجیتال به دو صورت می توانید ارز خریداری کنید. در روش اول پس از شارژ کیف پول می توانید درخواست خرید مقدار کوین مورد نظر خود را ثبت کنید، صرافی آن را به آدرس کیف پول شما واریز می‌کند. اما از طرفی برخی از صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند. در واقع معاملات در این صرافی ها به صورت Peer to Peer یا همتا به همتا انجام می شود.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

اکثر صرافی ها از جمله صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به شما ارائه می دهند و نیازی به تهیه کیف پول شخصی نیست. در این صرافی بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت کیف پول شخصی به صورت اتوماتیک ساخته می شود و به کیف پول شما یک آدرس اختصاص داده می شود.

در حال حاضر امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال