تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، پنجشنبه 13 آذر


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، پنجشنبه 13 آذر


قیمت بیت کوین کش در تاریخ 29 نوامبر به بالاتر از 280 دلار افزایش یافت اما در 61.8 درصد سطح اصلاحی فیبوناچی با یک مقاوت رو به رو بود که گاوها نتوانستند قیمت بیت کوین کش  را به بالای 61.8 درصد سطح اصلاحی فیبوناچی در 324 دلار در تاریخ 30 نوامبر و 1 دسامبر (10 و 11 آذر)  برسانند. این باعث جلب سود شد و این آلت کوین به پایین ترین سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه (283 دلار) ریزش کرد.  در واقع زمانی که قیمت از این سطح مقاومت کاهش یافت خرس ها سعی کردند قیمت را به 280 دلار برسانند. اما اگر گاوها موفق می شدند قیمت می توانست به بالای 324 دلار برسد و به دنبال آن تا 344 دلار و سپس به 371 دلار صعود کند. بازگشت ضعیف معاملات از میانگین متحرک نمایی 20 روزه فقدان فوریت بین گاوها برای خرید در سطح فعلی را نشان می دهد. اگر قیمت شتاب نگیرد، احتمال وقفه در زیر سطح حمایت 280 دلار افزایش می یابد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 291 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

 اگر خرس ها قیمت بیت کوین کش را زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه برسانند، قیمت می تواند تا 246 دلار و سپس به 231 دلار سقوط کند. اما اگر قیمت بیت کوین کش شتاب روند خود را افزایش داده و از 324 دلار افزایش یابد، این روند نزولی فاقد اعتبار خواهد شد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، افزایش قیمت به 344 دلار و سپس به 371  دلار امکان پذیر خواهد بود.

دیدگاه مدیر عامل پی پال در رابطه با ارزهای دیجیتال

 Dan Schulman، مدیر عامل شرکت PayPal در رویدادی مجازی که امروز برگزار شد گفت که او دیدگاه بسیار گاوی(صعودی) نسبت به انواع مختلف ارز های دیجیتال دارد. وی بیان کرد:

من فکر می کنم ارز های دیجیتال قادر هستند که یک سیستم مالی باشند، سیستمی که بر اساس تکنولوژی های مدرن می باشد و سرعت بالایی دارد، مفید تر است، برای آوردن مردم جدید به آن سیستم مناسب است، به کاهش هزینه ها کمک می کند و می تواند سلامت مالی را برای مردم فراهم آورد. در بلند مدت، من دیدگاهی بسیار صعودی نسبت به تمامی انواع ارز های دیجیتال دارم.”

او همچنین معتقد است که همه گیری ویروس کرونا به عنوان یک کاتالیزگر برای ارز های دیجیتال عمل کند و سیستم های پرداختی غیر  مبتنی بر پول نقد را گسترش دهد. او معتقد است که بازه ی زمانی 5  تا 6 ساله برای ارز های دیجیتال در 5 تا 6 ماه طی شده است.

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی آنلاین Bitex24  مراجعه کنید.