تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 4 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 4 بهمن


بیت کوین کش در تاریخ 21 ژانویه به زیر خط روند صعودی شکسته شد و این آلت کوین در روز گذشته نزدیک به میانگین متحرک ساده 50  روزه (375 دلار) افت کرد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 440 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 5 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش میانگین متحرک نمایی 20 روزه در قیمت 459 دلار مسطح شده است و شاخص قدرت نسبی RSI در نزدیکی نقطه میانی قرار گرفته است که چند روز تثبیت قیمت را نشان می دهد. اگر گاوها قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه برگردانند، بیت کوین کش می تواند تا 539 دلار افزایش یابد. خرس ها احتمالاً از این سطح با قدرت دفاع خواهند کرد. اگر قیمت از این مقاومت کاهش یابد، ممکن است قیمت بیت کوین کش برای چند روز بین 539 تا 370 دلار ثابت بماند. برعکس، اگر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد، خرس ها دوباره سعی می کنند قیمت را به زیر حمایت 370 دلار برسانند. در صورت موفقیت، قیمت بیت کوین کش ممکن است 275 دلار ریزش کند.

خرید بیت کوین کش در بیتکس 24

امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود. اما قبل از آنکه صرافی مورد نظر را انتخاب کنید، توجه کنید که از اعتبار و امنیت بالایی برخوردار باشد که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید. در صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 شما می توانید بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت ارز دیجیتال بیت کوین کش را به صورت ریالی خریداری کنید. معاملات در بیتکس 24 به صورت 24 ساعته، آنلاین با فروش سریع و واریز آنی انجام می شود.

بیتکس 24 یکی از صرافی هایی است که معاملات در آن به صورت P2P انجام می شود و شما می توانید بدون واسطه و به صورت ریالی ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنید. علاوه بر بیت کوین کش شما می توانید سه ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم و تتر را نیز در بیتکس 24 خریداری کنید.

برای اطلاع از نحوه احراز هویت و خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24، مقاله (نحوه ثبت نام و احراز هویت در بیتکس 24، نحوه واریز و برداشت ریالی در بیتکس 24، نحوه خرید ارز دیجیتال در بیتکس 24) را مطالعه کنید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.