تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، شنبه 29 آذر


تحلیل تکنیکال بیت‌کوین کش، شنبه 29 آذر


پس از تشکیل سطح حمایتی در 255 دلار روند صعودی بیت کوین کش بار دیگر آغاز شده است. هفته گذشته، خریداران کنترل بازار را به دست گرفتند و قیمت توانست از سطوح مهمی عبور کند. با این وجود، احتمال اصلاح قیمت پس از رسیدن به سطح 320 دلار وجود دارد. بیت کوین کش در 17 دسامبر (27 آذر) بالاتر از مقاومت 322 دلاری شکسته شد اما قیمت از 331 دلار کاهش یافت که نشان می دهد خرس ها به شدت از این مقاومت دفاع می کنند. الگوی شمعی روزانه شکل گرفته در نمودار بیت کوین کش امروز نشان می دهد که عدم اطمینان همچنان ادامه دارد، زیرا گاوها در افت قیمت خرید می کنند و خرس ها نیز در رالی قیمت می فروشند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش مقاله 318 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، افزایش شیب اندیکاتور میانگین متحرک نمایی 20 روزه (286 دلار) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی RSI  بالاتر از 59 برتری گاوها را نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالاتر از 338 دلار برسانند، بیت کوین کش می تواند تا 371 دلار و سپس به 400 دلار صعود کند. برعکس، اگر خرس ها قیمت را به زیر سطح 300 دلار برسانند ، قیمت بیت کوین کش ممکن است به اندیکاتور میانگین متحرک نمایی 20 روزه سقوط کند. چنین حرکتی می تواند قیمت را برای چند روز در این محدوده نگه دارد.

بیت کوین توانست تنها دو هفته بعد از شکستن سقف قیمتی تاریخی سال 2017(1397)، از سد 20 هزار دلاری نیز بگذرد. به دنبال روند صعودی بیت کوین آلت کوین ها نیز در یک روند صعودی قرار گرفته اند. در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین و اتریوم به ترتیب 23049 دلار و 655 دلار است. دیروز ، یک حرکت صعودی در بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و سایر آلت کوین های بزرگ وجود داشت.

صرافی ارزهای دیجیتال متعددی در ایران فعالیت می‌کنند که صرافی Bitex24  یکی از پلتفرم‌ های معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران است و از امنیت بالایی برخوردار است و معاملات در صرافی Bitex24 به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام می ‌شود. همچنین پشتیبانی سایت نیز به صورت 24 ساعته می ‌باشد.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی Bitex24 مراجعه کنید.