تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 27 دی


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 27 دی


قیمت ارزدیجیتال بیت کوین کش روند مثبتی را بالای ۴۸۵ دلار در پیش گرفته است. در صورت شکست مقاومت ۵۲۰ دلار، قدرت روند صعودی افزایش خواهد یافت. پس از تأیید سطح  400 دلاری به عنوان سطح حمایت، قیمت بیت‌کوین کش روندی صعودی را آغاز و از سطوح مقاومتی ۴۵۰دلاری و 455 دلاری عبور کرد. بیت کوین کش در 14 ژانویه (25 دی) به بالای مقاومت 515 دلاری صعود کرد اما گاوها نتوانستند روند صعودی را حفظ کنند که نشان دهنده این است که خرس ها در سطوح بالاتر فعال هستند. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش مقاله 489 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 27 دی

نمودار روزانه بیت کوین کش

در حال حاضر فروشندگان در تلاشند قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه به قیمت 443 دلار و خط روند صعودی کاهش دهند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، قیمت بیت کوین کش می تواند تا 370 دلار کاهش یابد. این سطح احتمالاً به عنوان یک حمایت قوی عمل خواهد کرد و می تواند قیمت را برای چند روز بین 370 تا 515 دلار حفظ کند. برخلاف این فرض، اگر گاوها بتوانند قیمت بیت کوین کش را به بیش از میانگین متحرک نمایی 20 روزه به قیمت 443 دلار افزایش دهند، صعود قیمت به بیش از 515 دلار محتمل است. چنین اقدامی احتمالا می تواند رالی قیمت را به 600 دلار برساند. شیب اندیکاتور میانگین های متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی RSI در ناحیه مثبت قرار دارد که نشان دهنده برتری گاوها است.

در روز جمعه شاهد این بودیم که بیت کوین توانست سطح 40000 دلاری را لمس کند. اما طولی نکشید که بیت کوین به کانال رنج قیمتی که از ابتدای هفته شکل داده بود بازگشت. افت قیمتی قبلی نشان دهنده ی آن بود که بیت کوین به حرکت خود در این کانال رنج ادامه خواهد داد. حمایت این کانال در 30 هزار دلار و مقاومت آن در 40 هزار دلار قرار دارد. این روند بیت کوین کش بر روی آلت کوین ها نیز تاثیر گذار بود و و اتریوم نیز یک افت 5 درصدی قیمت را تجربه کرد. قیمت بیت کوین و اتریوم به ترتیب در زمان نگارش این مقاله 36723 دلار و 1183 دلار است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید بیت کوین کش مقاله " خرید بیت کوین کش" مطالعه بفرمایید.

 

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال

برای خرید و فروش بیت کوین کش به صرافی ارز دیجیتال بیتکس 24 مراجعه کنید.