تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 25 بهمن


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 25 بهمن


بیت کوین کش توانست سطح مقاومت 539 دلاری را بشکند و در حال حاضر 572 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 25 بهمن

نمودار روزانه بیت کوین کش

بیت کوین کش در روزهای آینده

 اکنون بیت کوین کش می تواند تا سطح 631 دلاری صعود کند همچنین امکان رسیدن قیمت به سطح 745 دلاری نیز وجود دارد. شیب میانگین های متحرک صعودی است و شاخص قدرت نسبی RSI بالای 65 قرار دارد که نشان می دهد مسیر با کمترین مقاوت در روند صعود روبرو است. برخلاف این فرض، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد، نشان می دهد خرس ها از سطوح بالاتر به شدت دفاع می کنند و امکان محدود شدن قیمت برای چند روز دیگر در محدوده 539 تا 370 دلار وجود دارد.

خرید بیت کوین کش در صرافی بیتکس 24

در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است. برای خرید بیت کوین کش از طریق صرافی ارزهای دیجیتال در وهله ی اول باید احراز هویت انجام دهید.

بنابراین بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 شما می توانید برای خرید اتریوم به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید.

 در صرافی ارز دیجیتال به دو صورت می توانید ارز خریداری کنید. در روش اول پس از شارژ کیف پول می توانید درخواست خرید مقدار کوین مورد نظر خود را ثبت کنید، صرافی آن را به آدرس کیف پول شما واریز می‌کند. اما از طرفی برخی از صرافی ها به عنوان یک واسطه بین خریداران و فروشندگان عمل می کند. در واقع معاملات در این صرافی ها به صورت Peer to Peer یا همتا به همتا انجام می شود.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

اکثر صرافی ها از جمله صرافی بیتکس 24 خدمات کیف پول نیز به شما ارائه می دهند و نیازی به تهیه کیف پول شخصی نیست. در این صرافی بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت کیف پول شخصی به صورت اتوماتیک ساخته می شود و به کیف پول شما یک آدرس اختصاص داده می شود.

در حال حاضر امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود.

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال