تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 2 اسفند


تحلیل تکنیکال بیت کوین کش، شنبه 2 اسفند


طی چند روز گذشته بیت کوین کش بین 670 تا 745 دلار محدود شده است. تثبیت قیمت پس از یک افزایش شدید، این را نشان می دهد که معامله گران سود خود را رزرو نمی کنند زیرا انتظار دارند روند صعودی از سر گرفته شود.

اگر خریداران بتوانند قیمت را از ناحیه مقاومت بالایی 745 دلار به 773 دلار برسانند، قیمت بیت کوین کش ممکن است مرحله بعدی روند صعودی را شروع کرده و تا 900 دلار افزایش یابد. قیمت بیت کوین کش در زمان نگارش این مقاله 728 دلار است.

نمودار روزانه بیت کوین کش 2 اسفند

نمودار روزانه بیت کوین کش

در تحلیل تکنیکال بیت کوین کش افزایش شیب میانگین متحرک نمایی 20 روزه با قیمت 589 دلار و قرار گرفتن RSI در ناحیه بیشینه خرید، احتمال ادامه صعودی را نشان می دهد. برخلاف این فرض، اگر قیمت از سطح فعلی یا سطح مقاومت بالایی کاهش یابد و به زیر 670 دلار برسد، بیت کوین کش ممکن است اصلاح عمیق تر را تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه با قیمت 589 دلار را شروع کند و وقفه در زیر این سطح حمایت نشانگر این است که خرس ها برتری دارند.

خرید بیت کوین کش

در حال حاضر یکی از آسان ترین و امن ترین راه های خرید بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال فعال در ایران است که بیتکس 24 یکی از امن ترین و مطمئن ترین صرافی های فعال ارز دیجیتال در ایران است. در بیتکس 24 امکان خرید بیت کوین کش به صورت ریالی برای شما فراهم است.

بعد از ثبت نام و تایید احراز هویت در بیتکس 24 بلافاصله برای شما کیف پول تولید می شود که شما می توانید برای خرید بیت کوین کش به وسیله کارت بانکی کیف پول خود را از طریق درگاه پرداخت در صرافی آنلاین مورد نظر شارژ کنید و اقدام به خرید کنید.

بیتکس 24 از جمله پلتفرم هایی است که معاملات در آن به صورت همتا به همتا انجام می شود به این نحو که شما بدون واسطه و به صورت مستقیم می توانید با سایر کاربرها خرید و فروش انجام دهید.

در حال حاضر امن ترین و مطمئن ترین راه برای خرید و فروش ارز دیجیتال  از جمله بیت کوین کش از طریق صرافی های ارز دیجیتال انجام می شود. اما قبل از آنکه صرافی مورد نظر را انتخاب کنید، توجه کنید که از اعتبار و امنیت بالایی برخوردار باشد که در دام کلاهبرداران گرفتار نشوید و توصیه ما به شما این است از آنجایی که تراکنش ها برگشت ناپذیر هستند هیچگاه در گروه های تلگرامی یا واتس آپی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نکنید.

منبع: Cointelegraph

بیتکس 24 پلتفرم حرفه ای معاملات ارزهای دیجیتال